Kürtler İskandinav mıdır :) ?

Bir arkadaşım dedi ki Kürtler aslında Kuzey Avrupadan Anadoluya sürülen İskandinavlarmış zamanında. Fakat zaman içinde iklimin de etkisiyle esmerleşmişler. Bu kafa neyin kafası dedim ben de. O da dedi ki çok ciddiyim. :)

0|0
14|23

En İyi Erkek Görüşü

• kürtüm kürtler normalde zerduşmuş şeytana tapan dindir. yani tavus kuşuna kendim çok koyu radikal muslumandım fakat şu an dinsizim. deistim herşey olabilir. deist olmak en mantıklısı...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• yakında kürtler saf avrupa ırkı çıkacak ya da ingiliz kraliyet ailesi bekliyorum artık

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

Kızlar Ne Diyor 13

• O nasıl bir tarihten etnik kökenden bir haberliktir...

1|0
    0|0
  • Kürtler esmer olmaz, gerçek kürtler kumral renkli gözlüdür. Sülalem böyle. Bende bembeyaz tenli ela gözlüyüm tek esmer kuzenim.

0|0
    0|0
  • Belki böyle kız düşürebilirim diye. Malum bu ara İskandinav istiyor kızlarımız 😂

0|0
    0|0
  • Yok artık mk.

0|0
    0|0
  • Marslılar Kürt bence.

0|0
    0|0
  • Teali Kürt Cemiyeti sonuç vermeyince, Ingilızlerin , kürtlere siz bizlere ırk olarak enn yakın milletsiniz diyerek , ırkçılık üzerinden yanlarına cekmek için yapılmış bir oyun.
    @ansur

0|0
    0|0
    • 1ay

Aynen öyle ama
      Eyüp Sabri Hoca bu konuya değinmişti, gizli belgelerle iskandinav olduğunu göstermişti. Soruyu soranda eyüp sabrinin kediciklerinden.

• 1ay

@Ansur Kac sene sonra zenci olacaklar?:))))))))))

• 1ay

3-4 kuşak kadar varmış :)))))

• yok daha neler.

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • iskandinav erkekleri çok yakışıklı oluyor ama o kadar yakışıklı değil kürtler saçma :)

0|0
    0|0
  • Sarışınlar bulunduğum yerde çok var

0|0
    0|0
  • he kesin dkjdjs

0|0
    0|0
  • Kesin öyledir. O kadar benziyorlar ki.

0|0
    0|0
  • Norveç'e İsveç'e hakaret etmeyi bırakın :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...