İnsanları neden tiplerine göre yargılarsınız?

İnsanlara neden tiplerine göre değer biçersiniz ya da yargılarsınız acaba? Kimse elinde olduğu için çirkin olmayı seçmedi sonuçta. İnsanlara"çirkinsin, böylesin, şöylesin"deyince elinize ne geçiyor? Ya da burun kıvırıp istemediğinizde, küçük gördüğünüzde? Bu neden sizin için bu kadar büyük bir kriter?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bu bir kültür ve eğitim seviyesiyle alakalı eğitim derken öğrenimden bahsetmiyorum gezdiğim bir çok ülkede insanların güzelliği veya çirkinliği veya giyim kuşamına bakmıyorlar kişiliğine aklına bakıyorlar görümüşe aldırış bile etmiyorlar aynı ırtamda bir hippi bir canti bir eşcinsel mor kafalı bir kız kapalı bir kız çalışabiliyor kimse kimsemin görünüiüne aldırş etmiyor bu olay az gelişmişlşkle alakalı bir sorunsaldır arkadaşım saygılarımla

1|0
    0|0
    • 1ay

Elinize sağlık gerçekten çok güzel yazmışsınız, katılıyorum her bir cümlenize, teşekkürler fikirleriniz için...

• 1ay

Ricaederim efendim o sizin zerafetiniz

En İyi Kız Görüşü

• Kendisini daha güzel gören insansı varlık egosu gördüğünüz an direk uzaklaşmak en iyisidir...

0|0
    0|0
    • 1ay

Kesinlikle katılıyorum👏🏻

Erkekler Ne Diyor 6

• Kimseyi tipine göre yargılamam ama sevgili edinmem tipi olmayan kızdan

0|0
    0|0
  • ben kimseye tipim değilsin çirkinsin filan demedim dememde zaten onuda Allah yaratmış onun elinde olan birşey yok dalga geçilmez

0|0
    0|0
  • bence aptallik

0|0
    0|0
  • Yargılamam

0|0
    0|0
  • Bunu sorarken seni seven en cirkin insana bakarmiydin sorgula bir anliycagini dsunuyorum...

0|0
    0|0
  • Yapabildigim icin

0|0
    0|0
    • 1ay

Çok mu marifet

• 1ay

Gelecekte tanırsın belki

• 1ay

Sanmiyom sen yap istersen😂

Kızlar Ne Diyor 2