Üniversite hayatı güzel olamaz mı?

ilkokul ve lise hayatım baya sıkıntılı geçti. Şimdi elimde bir tek üniversite var. İstiyorumki güzel anılarla dolu, arkadaşlarımla eğlenebildiğim bir ortamım olabilsin. Bu arada üniversiteye başladım ama başka bölüm istediğim için bıraktım ve tekrar hazırlanmaya başladım. Yani inş seneye yeniden başladığımda deneyimli olucam. İyi çalışırsam iyi bir üniversitede olabilirim. Büyük bir şehirde okuyabilirim. Ancak kime sorsam üniversite hayatından yakınıyor. Dersler zor olabiliyor, insanlar daha çekilmez olabiliyor ama hiç mi güzel geçirebilen yok?

0|0

En İyi Kız Görüşü

• sana bağlı istediği kadar yoğun olsun sınav olsun istersen hergün bile güzel anılar yaşarsın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Sınav zamanları dışında keyif alırsın. Ama sınav dönemi ve hele sınavların kötü geçerse asıl cehennem o zaman başlar.

0|0
    0|0
  • olabilir olmasına da bir hayal kurma.. yoksa o hayallerin öyle bir kırılır ki kimi çağırsan toplayamaz...

0|0
    0|0
  • Belalı bir profesör dersine giriyorsa başın epey ağrıyor. Ayrıca arkadaşlık konusunda da pek güvenme lisedekiler daha iyi.

0|0
    0|0
    • üni ortamını biliyorum zatende benim lisem baya kötü geçti

• Hayır yani beklentiyi yüksek tutma ki fazla kötü olması senin için. Beklediğin gibi olmayabilir yani.

• Olur

0|0
    0|0
  • Üniversiteyi ne zannediyorsunuz arkadaş okul işte biraz daha rahat sadece

0|0
    0|0
    • üniversite hayatını biliyorum zaten sorumu anlamamışsın

• Güzel olma ihtimali sana bağlı

• İstanbul İzmir iyi yerler her turlu

0|0
    0|0
  • Benimkiler cok mutlu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Benim çok güzel geçti üniversite donemim bence güzel arkadaşlıklar kurarak güzelleşir üniversite yoksa onun dışında pek bir beklentin olmasın

0|0
    0|0
  • Olur be skdjd

0|0
    0|0
  • çok gzxel dyolar :D

0|0
    0|0
  • Bende çok sıkıldım kendime göre kimse bulamıyorum

0|0
    0|0
  • Üniversite yılları hayatının en guzel yılları olucak emın ol