Neden konuşamıyoruz?

Yolda yürüyen veya ilk defa gördüğün bir insanla konusamazsin tanisamazsin o kadar uzagiz ki bu konuya😁

0|0
3|18

En İyi Erkek Görüşü

• 0 dan başlamak zor bir karşı cinsle tanışmak için arkadaşın arkadaşı olucak falan türk kızına yapmam öyle birşey

0|0
    0|0
    • 1ay

Tam tersine yolda biri benden kibar bir şekilde numarami istedi mi veririm yani

• 1ay

Ben kız halimle ettim 😀

• 1ay

Senin gibi kızları bekliyorum öyleyse 😀

En İyi Kız Görüşü

• Her gördüğün insanla konuşursan o özel insanın başkalarından bir farkı kalmaz herkesleşir bunu o özel insana ben yapmam

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• ben de merak ediyorum kötü birşey olsa pat diye söyleriz mesela ama bir kadın gözüne hoş geldiyse çok hoşsunuz demek ya da bir adamın ceketi vs si güzelse kardeş ceketin çok güzelmiş vs desek nolur yani anlamıyorum

1|1
    0|0
  • bilmiyorum birazda bunun korkusu terslicek diye ödümüz koptugundan olabilir...
    bir insan bir insana hemen ısanamıyo öyle bir genetik sorun var bana göre
    yani banada garip geliyor mesela yoldan geçen bir ilk kişiyi görünce tanışamazsın. bu eskiden bende vardı ama halen var utangaçlık ve tersleme korkusu diye en büyük engel diye düşünüyorum

0|0
    0|0
    • 1ay

Ben konuşmak istiyorum açıkçası ama böyle katı duvarlar resmen

• 1ay

:) HERKEZ ÖYLE İSTİYOR AMA OLMUYUNCA OLMUYO İŞTE GÜVEN DİYE BİŞEY VAR BU HAYATTA HERKEZE HEMEN SAMİMİLİK KURAMIYOSUN İN Mİ CİNMİ BİLMİYOSUN AMA BANA KALSA BENDE TANIŞMAK İSTERİM. AMA OLMUYOR ŞİMDİ İLK DEFA GÖRDÜGÜM BİRİSİYLE TANIŞMAK İSTEDİGİMDE ÖNCE İÇİMDE Bİ GÜVENSİZLİK VE UTANGAÇLIK OLUYOR VE BİDE TERSLİCEK DİYE :) onun için kızlara pek güvenemiyorum :)

• 1ay

Ben terslenmekten korkmam veya uzulmem ama işte erkekler😀

• aynen bende bazen bu soruyu kendıme sormusulugum oluyor neden sonucda oda ınsan

1|0
    0|0
  • Senin gibi sapık dolu ortalık kime nasıl güvenicez nerden bilcez bizi kaçırıp tecavüz etmeyeceğinizi asşid

0|0
    0|0
  • aynen

0|0
    0|0
  • Yoo konuşabilir tanışabilirim 😌

0|0
    0|0
  • Olması gereken değil mi zaten = )

0|0
    0|0
  • Çünkü kızların götü fazla kalkık vaziyette

0|1
    0|0
  • Evet ya neden

0|0
    0|0
  • alakasız elbet konuşabilirsin fakat güvenemezsin ileriye gidemezsin

0|0
    0|0
  • konusurum

0|0
    0|0
  • Haklısın toplum olarak halen aşamadıK bunu

0|0
    0|0
  • Vallaya alsama kadar adres soruyolar felan bir meraba doyemiyosun 😂

0|0
    0|0
  • ben gider konusurum sıkıntıda cikmaz. 😉

0|0
    0|0
  • evet utaniyoruz belki de ya da biri sana gelip konussa ne dersin

0|0
    0|0
  • her turlu konusurum

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...