Evlenme programlarındaki kişiler gerçek mi sizce yoksa oyuncu mu?

Bakıyoruz yakışıklı, guzel gencecik insanlar var. Yani sosyal hayatta gerçekten evlenecek kişiler. Evlenme programlarında görmek şaşırtıyor beni. Hele de muhafazakar bir Türk toplumunda birçok evlenme programı olması ve bu programların hepsinde evlenmek isteyen birçok insan olması tuhaf geliyor bana. Millet görücü usulüne geçmeye başlıyor yani aileler bunu istiyor ama evlenme programları çok yaygın yani ne bileyim tezat geliyor bunlar

0|0
3|10

En İyi Kız Görüşü

• Hepsi orada para karsiligi figuranlik yapıyor. Yayina cikmadan once herkese ne yapmasi gerektiği kiminle kavga etmesi ne demesi gerektigi anlatiliyor. Tabiki amaci sırf evlilik olan insanlarda nadirde olsa var onlarda etliye sütlüye karismayan ender tiplerdir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Insallah oyuncudurlar. Eger gercekten halkimiz boyleyse Allah biz belamizi coktan vermis demektir

1|0
    0|0
    • 1ay

Hahah 😂 guzel tespit katılıyorum 😂 tanıdığım biri çıkmıştı beni programa ve toplumda iyi bilinmeyen bir kızdı ama mesela para karşılığında oyunculuk için de çıkmış olabilir bilmiyorum konuştuğum biri değildi

• 1ay

Bu tur programlarini ve su sacma salak ask dizisi sanilan seyleri kaldirsalar toplumca IQ muz otomatik olarak %30 artacak eminim

• 1ay

Televizyon programlarının geneli çok boş

• hepsi reyting için kandırmaca bizim milletimiz de mal uyuyorlar işte bunları izleyerek

0|0
    0|0
  • hepsi kurgulanmış ama çok güzel kızlar var. İnsanın katılası geliyor...

0|0
    0|0
  • Oyuncu değiller ama orada bu oyunculuk misyonun üstleniyorlar

0|0
    0|0
  • cogu parasına bakıyor :D

0|0
    0|0
  • oyuncu hepsi..

0|0
    0|0
  • tabiki de oyuncu :)
    Ama öyle oyuncular ki hepsinin hayatları kaymış :)

0|0
    0|0
  • Kesinlikle oyuncular ya da orada oyuncu olmayı öğreniyorlar

0|0
    0|0
  • Oyuncu izleyen de boş insan

0|0
    0|0
  • ruh hastası birçoğu !

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2