Bir kitabın veya filmin ya da bir insanın vs. sevdiğiniz güzel bir sözünü paylaşır mısınız :)?

Bir kitabın veya filmin ya da bir insanın vs. sevdiğiniz güzel bir sözünü paylaşır mısınız :)?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• film yeşil yol
    kitap tutunamayanlar :)
    söz ise bu alıntı var = “Sevgili Bilge, bana bir mektup yazmış olsaydın, ben de sana cevap vermiş olsaydım. Ya da son buluşmamızda büyük bir fırtına kopmuş olsaydı aramızda ve birçok söz yarım kalsaydı, birçok mesele çözüme bağlanamadan büyük bir öfke ve şiddet içinde ayrılmış olsaydık da yazmak, anlatmak, birbirini seven iki insan olarak konuşmak kaçınılmaz olsaydı. Sana, durup dururken yazmak zorunda kalmasaydım. Bütün meselelerden kaçtığım gibi uzaklaşmasaydım senden de.
    :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• "Hiç değilse erkek özgürdür; tutkuları da, ülkeleri de dolaşabilir, engelleri aşabilir, en uzak mutlulukları dalından koparabilir. Ama kadın durmadan engellenir. Hem kımıltısız hem esnektir, yasanın bağları da, bedenin güçsüzlüğü de ona karşıdır. İstemi, şapkasının bir kaytanla tutturulmuş tülü gibi, her yelden çırpınır; her zaman sürükleyen bir arzu, engel olan bir yol yordam vardır.”
    Madam Bovary

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bir sürü var

0|0
    0|0
  • why so serius?

0|1
    0|0
  • Unutma ! insanlar bilgi değil avuntu isterler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• "Üzülme baba" dedim, "alt tarafı Bir ev, Alt tarafı beton parçası ya. Çalışır ederiz, yine alırız. Ben de çalışırım bundan sonra, söz, alırız bir ev daha." "Ona üzülmüyorum ki ben" dedi babam. "Her ay evin taksitini ödedik de ne oldu. bak, uçup gitti elimizden balon gibi. Keşke seni ağlatmasaydık çocukken. Keşke sana o akülü arabayı alsaydık."

0|0
    0|0
  • Hangisi daha korkunç? Seninle tekrar karşılaşmak mı, yoksa seni bir daha göremeyecek olmak mı?

0|0
    0|0
Yükleniyor...