Dikkat eksikliği için ritalin kullanan var mı? Ben kullanıyorum siz kullanıyor musunuz? Memnunum çok?

Geceleri rüya gördürttürüyor. Ve uyutmuyor ama harika bir ilaç

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Aradığım ve uzun zamandır bulamadığım ilaç. Acil reçetesi yani kırmızı reçete olmadan maalesef bulunmuyor ve her doktorda öyle kolay kolay vermiyor.. Ama dikkat et bağımlılık yapıyor içtikten bir 30 dakika sonra bir tane daha içesi geliyor insanın. Birde düşüşü var ki insan o zaman çok berbat hissediyor işte. Ben kullandım çok memnundum.

0|0
    0|0
    • 1ay

düşüşü derken? Evet ya rüya gördürüyor bana gece bide gece uyutmuyor bazen ama o ilacı kullanmassak hiçbir işte başarılı olamayız

• 1ay

Alışıyorsun bir süre sonra daha yeni başladın dur sakin :)

• 1ay

yok küçükkende kullanıyodum zaten geçen senede 1 2 gün kullandım. Bırakıcam dedim ben doğal iyiyim dedim ama aşamadım.:D

• reçetesiz kullanılabilir mi

0|0
    0|0
    • 1ay

Malesef. Herkes kullanamaz bu ilacı hiparektivite ve dikkat eksikliği olanlar kullanabilir. Mesela ben bir işte tam olarak başarılı olamıyorum yarım yamalak yapıyorum ve sıkılıyoru mama bu ilaç sayesinde çok başarılı olabiliyorsun. Kendim için söyledim ben çünkü dikkat eksikligi var bendee

• 1ay

bende de öyle bişi varda ondan dedim

• 1ay

varsa test yaptır ilk başta doktor reçete yazarsa git kullan yoksa bir işte başarılı olamazsın

Erkekler Ne Diyor 1

• Dikkat eksikliği için B kompleks vitamini önermişti doktorum çok zaman önce.

0|0
    0|0
    • 1ay

Valla ritalin güzel bir ilaç ben memnunum yan etkileri biraz kötü ama başarıya götürüyor

• 1ay

Yan etkisi fazla ilacın ; o nedenle B vitamini hafıza içinde faydalı oluyor.

• 1ay

yan etkisi dediğim gece rüya gördürtürüyor çoğunlukla korkunç rüya görüyorsun bir de tuvaletin geliyor sürekli

Yükleniyor...