Spor salonuna makyajlı gelen hatun kişiler?

Olmuş duba gibi sonra spora gelmiş. Saçını basini yapmis, biton makyaj, hareketleri kibar kibar yapicam diye spor yapamiyor. Arkadas niye bosuna onca para veriyorsunuz ki oraya?

0|3
13|25

En İyi Erkek Görüşü

• sağane onun bunun keyfinden yav

3|0
    1|0

En İyi Kız Görüşü

• Cıkınca dus alsalar o da yeterde !

2|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Ne diyebiliriz ki? :D Var işte böyleleri de, hem de çok. :D

0|0
    0|0
  • Ben bir kere sordum "Buradan Taksim'e mi geçeceksiniz, baya süslenmişsiniz" diye
    "Sana ne be sılaak" dedi, aldım cevabımı :D

0|0
    0|0
    • 1ay

:D Aslinda vercekleri mantikli bir cevap oldugunuda sanmiyorum. Ben cikista biyeri bile gidecek olsam. Makyajsiz gelirim, sporumu yapar, dus alir, hazirlanir oyle cikarim. Hic spora full makyaj gelmek zorunda kalmadim

• 1ay

Tabi canım ben de laf sokmak için sordum zaten de, anlayacağını düşünmemiştim :))))

• ben spor yapiyorum spor sonrasi ben diye selfie cekmek icin veriyorlar;)

0|0
    0|0
    • 1ay

Dogru bak. Spor sonrasi selfiii önemli

• 1ay

aynen cok muhim :) birde gidip en iyi esofmani almasi lazim birde en iyi ayakkabi :)

• 1ay

Ben Allahtan cok kokona biyere gitmiyorum. Cogu kisi oyle sacma sapan seyler yapmiyor, gormedim yani. Bikac kisi var boyle anlattigim gibi. OYuzden dikkatimi fazla cekti heralde cok egreti duruyor.

• Sorunuzun içinde yanıtı var çok açık ve net olarak :-)

1|0
    1|0
    • 1ay

Abartılı makyaj yapanlar için bu söylediğim. İş çıkışı insanların yaptığı makyaj dediğim ile alakalı değildir. Zaten gelen insanın makyajlı mı ; makyajsız mı olduğunun önemi olmaz. Zaten anlaşılır.

• Aynı zamanda telefonla sürekli mesajlaşmalar. 1.5 kiloluk dumbell ile postürü bozuk egzersizler yapanlarda bolca mevcut..

0|0
    1|0
    • 1ay

Tamda tarif ettigin gibi telefonda sureeekli elinde :D bunlar ayni fabrika urunu olmali

• 1ay

Bende, cunku genelde kiz, erkek herkes kendi isinde sporunu yapiyor. Bunlardan bikactane var boyle. Boş boş goze batiyor hemen

• 1ay

Sporu spor için yapan insanlardan daha fazla ama bu kitle.. erkeklerdede var bu tarz insanlar. Bilmiyorum neden yapıyorlar.. anlamak güç

• aranıyolar

0|0
    0|0
  • Çoğu erkek spora neden gidiyosa, onlarda o yüzden gelmiştir 😂

0|0
    0|0
  • bazıları spora değil piyasa yapmaya geliyorlar galiba

0|0
    0|0
    • 1ay

Neyiyle piyasa yapicak ya. Önce bir kilo versin. :D Sacma sapan amac icin okadar uyelik parasi vermek neyin kafasi

• Erkek tavlamak icin

0|0
    0|0
  • Amaç farklı

0|1
    0|0
  • Yorum yapmam kumaş pantolon giyip koşmaya çalışan gördüm ben

0|0
    0|0
  • Sahte kadınları görünce soğuyorum direk.

0|1
    0|0
  • Kız milleti çözmek zor

0|0
    0|0
  • Bench sehpasına fondöten bulaştırmaları Yok mu birde 😂 İğrençlik.. 😂

0|0
    0|0
  • Ay rezil olurum yaomazsam

0|0
    0|0
  • kaslı erkek görücem diye geliyo onlar salonlara

0|0
    0|0
  • çünkü spor ile alakaları yok terlemedıklerı ıcın makyajları da bozulmuyor.

1|0
    1|0
  • manita bulurum diye :)

0|0
    0|0
  • Spor için gitmiyor ki onlar oraya

0|1
    0|0
  • Belki de koca aramaya geliyorlardır : = )))

0|0
    0|0
  • Evet haklısın

0|0
    0|0
  • Sosyalleşiyorlar işte

0|0
    0|0
  • Yani.

0|0
    0|0
  • Öyle müşteri baş belasi ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Vardı böyle biri, özel hayatında çok üzgün bir insandı. Salona gelmekten mutlu oluyordu, psikiyatriye gitmektense spor salonunda bulmuştu mutluluğu. O gelirdi öyle, hareketleri yapıyormuş gibi yapıp, insanlarla sohbet eder vaktini doldururdu.

Sonra epeydir görmez oldum. Umarım iyidir...

0|1
    0|0
  • Denize makyajla girenin bir alt versiyonu

1|1
    1|0
  • sen spor salonunu gec yazin plaja dugun makyajiyla gelenler vardi

1|1
    0|0
  • ben iş sonrassı geliyorum malum yüzümde makyaj oluyo ama insanları bu sekilde yargılayamazsın.

1|0
    0|0
    • 1ay

hangı salon

• 1ay

Biliyorum ve biliyorum diye heryere yüzümde maske gibi makyajla gitmem gerekmediginide biliyorum. HErseyin bir yeri var

• 1ay

ya kes tamam çok biliyosun

• Kilolular değilde kemik olup makyajlı saçı yapılı halde spora gelenler daha bir itici 😒

0|1
    0|0
    • 1ay

Ister kemik, ister kilolu spora makyajli, süslü gelmek kadar sacma bisey gormedim :D hepsi ayni

• 1ay

Haklısınn 😛 Spora mı geliyo süslenmeye miiii belli değil 😛😛😄

• Kimi ne ilgilendirir ister duba gibi olur ister zayif olur ister makyajli. cevremizi elestirmeyi birakip da kendimize, karakterimize ceki duzen verebilsek keske...

0|0
    0|1
  • belki iş çıkışı geliyorlardır

0|0
    0|0
    • 1ay

Aksamlari gitmiyorum ben. Is cikisi olsa aksam gelir ayriyetten soyunma odasinda duş bile var. Insan bir makyajini cikarir sacini toplar

• sana niye bu kadar battı onu anlat hele

0|0
    1|1
    • 1ay

Biseyleri sorgulamak icin batmasi gerekmiyor :D

• 1ay

Benim bildiğim hayatı sorgularsın adaleti sorgularsın yaşadıklarını sorgularsın insanların zevklerini davranışlarını vs değil 😄

• 1ay

Ben bunu sorguluyorum buda benim zevkim :D

• hava için gidiyolardır

0|0
    0|0
  • Hahah evet var öyle tipler

0|0
    0|0
  • Neden sürekli birilerini eleştirmeye ihtiyaç duyduğunuzu cidden anlamıyorum.

0|0
    0|0
  • kendilerine soraydın ya ne diye bura soruyon biz ne bilek

0|0
    1|1
    • 1ay

Senin bu kızlara karşı baya yaran varmış , sabah beri ötüyosun takmışsın makyajlarına sananeeee yaparlar veya yapmazlar , kıskanmışsın belli :D cesaretin olsa onlara karşı öterdin burda soru sormazdın

• 1ay

bir soru actim diye yemeyip icmeyip bunu dusunmuyorum. Hayatimda ilk defada spor salonuna gitmedim. Cok egreti durdugunu dusundum merak ettim sordum. Buradada gelecek yorumlari merak ettim. YArin unutmus olucam. UStunde tez filan haxirlamiyorum bkunu cikartma bence. Sana dokunan bir ucu var bu sorunun galiba.. neden takildiysan

• 1ay

bana takılan bir ucu yok gayette fitim makyaj sevmem doğal güzellikten yanayım sadece olaylara genel bakabiliyorum

Yükleniyor...