Evliliklerde en çok parayı kadın mı harcar yoksa erkek mi?

Bence kadınlar çok harcarlar.
Evliliklerde en çok parayı kadın mı harcar yoksa erkek mi ?

0|0
31|8

En İyi Kız Görüşü

• ıvırı zıvırı kadına çıkartıyorlar yok saç maşası yok 180 derece kablosu dönen saç maşası yok kedni kendine saçı kıvırcık yapan ve kablosu 360 derece dönen saç maşası yok iyonik özellikte saç maşası hd gösteren fondöten derken çok harcayan gene kadınlar oluyor günah keçisiyiz yemin ediyorum.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• En çok parayı kazanmayan harcar çünkü nasıl kazanıldığını bilmiyor!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 30

• hayir bazen kadin tutumludur bazen erkek bu degisken. kumar oynuyan alkohol icen erkek olur paralari oralara bitirir birde cok gezen tozan kadin olur durmadan alisveris yapan kendine ozel boyle para biter yoksa ikisi ayarini bulunca hic degismiyor hatta para bile koyabilirsin kenara :P bir elin nesi var iki elin sesi var demisler ;)))))

0|0
    0|0
  • Değişiyor kadın bakımlıysa kadın, erkek bakımlıysa erkek harcar. Bir de kadın alışverişkolik ve paranın hesabını bilmiyorsa koca adayına Allah kolaylık versin 😂

0|0
    0|0
  • Ortak harcanıyo açıkcası kadın kendi üstüne başına makyajına harcıyo olabilir ama evin eksiğinede gidiyordur 😊 açıkcası evleniyorsan eşine bakmakla yükümlüsün arkadaş yok bakmak istemiyorum diyorsan ya evlenmiceksin ya da maaşı yüksek olan bir kadınla evlenceksin ama ozaman ondanda yemektir çocuktur temizlktir beklemiceksin

0|0
    0|0
  • Bazı kadınlar çok savurtkan ama bazı erkekler de öyle. Ama bir genelleme yapmak gerekirse kadın daha çok harcıyor gerçekten 😊

0|0
    0|0
    • 1ay

Normal harcamasi bence. :-)

• 1ay

@D3V1L hesap sorulmaz ama kendi şahsi olarak dikkat etmesi gerektiğini de bilmesi gerekir diye düşünüyorum 😊

• 1ay

Aynen.. :-)

• Kişiye göre değişir. Genelde kadınlar daha çok harcar ama tam tersi durumda olanlar da var.

0|0
    0|0
  • Evlilikte hersy ortak oldugu icin bnce esit harcaniyordur :D ama tabikide kadinin masraflari biraz dha faZladir sonucta bakimli olmak icin biraz masraf yapmak sart :D

0|0
    0|0
  • Her haltı kadına atın. Bakımlı kadın istiyoruz demesini iyi biliyorsunuz ama ayrıca kadın sadece bakıma değil mutfağa evin ihtiyacına harcar.

1|0
    0|0
  • Kişiden kişiye değişir. Ben abimle kalıyorum mesela, benden çok para harcıyor. Ben harcamaması için uğraşıyorum. Gereksiz yere alışveriş yapmam.

0|0
    0|0
  • kendi kazandığım parayı harcarım kimseyi ilgilendirmez eşimi bile

0|0
    0|0
  • Ben harcarım ama ev için harcarım ıvır zıvır şeyleri çok seviyorum :D

0|0
    0|0
  • Ne saçma bir düşünce evlilikte her şey ortak olur senin paran benim param olursa zaten evlilik yürümez

0|0
    0|0
  • iki tarafda eşit harcar bence

0|0
    0|0
  • Erkekler mi 0 bırak Allah aşkına kadınlardan daha çok para harcıyorsunuz. Sizde kadınları yermek için fırsat arıyorsunuz.

0|0
    0|0
    • 1ay

bunlar boş sözler millet size para yetiştirmek için parasız geziyo be

• 1ay

hadi işine hadiii :D

• 1ay

Keşke Konyalı olmanla değil edebinle, adabınla övünebilsen ama ne yazık ki sende olmadığı için.. Sözleri öğrenmekle bitmiyor iş, yaşatabilmek önemli. Cahil insan davul gibidir sesi çoktur ama içi boştur. İyi akşamlar bay çok bilmiş.

• kadın harcar ama ev malzemeleri bakım derken yani aman aman bişi yoktur.

0|0
    0|0
  • Alısveris yapmayı hic sevmem desem inanır mısın 😂

0|0
    0|0
    • 1ay

Valla inanmam😱😱

• 1ay

Oh ohhh iyiymiş. Kocan şanslı bu konuda😊😊

• 1ay

Aynen çok şanslı 😂

• Kadın, eve harcar.

0|0
    0|0
  • Kadinlar daha cok harciyor kesinlikle.

0|0
    0|0
  • kadinlar tabikide 😂

0|0
    0|0
  • Kadın

0|0
    0|0
  • Erkek.

0|0
    0|0
  • Valla harcadığımın mislini kazanacağım nasılsa harcarım kime ne

0|0
    0|0
  • Kadınlar

0|0
    0|0
  • Bizim evde babam harcıyor :/ annemin içinde babam babamın içinde annem var sanki :o

0|0
    0|0
  • Bekariz daha evlenemedik bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Erkekler harciyo

0|0
    0|0
  • Kadın

0|0
    0|0
  • Gelir 10300 gider 10300 oaramı yedirtcek göz bende yok güzelim

0|0
    1|0
  • iyyy cimri erkek hic sevmem ben cok comertim seperim bas bas paralari leylaya

0|0
    0|0
  • kadin

0|0
    0|0
  • erkkekler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• kadınlar..
    bizden çok daha fazla ihtiyaçları var çünkü..

0|0
    0|0
  • Kadin

0|0
    0|0
  • Sen önce insan gibi bir bayan bul ondan sonra konuş iki kelime konuşup simaran bir tarafları havalanan kızlar çoğaldı salak salak fame olma çabalarına girmişler..

0|0
    0|0
  • Kadınlar harcar :)

0|0
    0|0
  • Kadin harcar.

0|0
    0|0
  • erkek harcar tabiki, arabaya verdiğimiz parayı neye veriyoruz

0|0
    0|0
  • Aynen 😀