Ne diyorsunuz havluyu çıkaracak mı? :o

Ne diyorsunuz havluyu çıkaracak mı :o ?

0|0
10|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• ohaa dıyorum bırden nesem kactı bornozu cıkarınca ddd

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Ahahsh. Guzel gifmiş

0|0
    0|0
  • ihihihih :D

0|0
    0|0
  • Sen urfalımısın

0|0
    0|0
    • 1ay

Evet Siverek.

• 1ay

Bak doğu halkı hiçbir zaman barbar ve cahil değildir ilki türkiyedeki medya bunu fazlasyla gösteriyor doğuyu hep kötülüyo aşagılıyo doğudaki herkes kürt terörist böyle gösteriyo oysaki drğil hepsi medyadan insanlar tanımadan içlerine girmeden direk böyle düşünüyor çalıştığm sektörde urfalı olan kürt olan arkadaşlarım var beraber yemek yedik içtik oturduk sohbet ettik hatta bazen işdrn çıkıp akşam yanlarına giderdim akşam yemeğina mangal yaptıkları ya da buraya ait yemrk yaptklarnda çağırrlardı sonrada işe kendi aracyla geldiği için beni gece 12 1 2 3 de saat fark etmeden eve bırakırdı bak bu adam kürt kimisi bu insanın yanına dahi yaklaşmaz ama ben hiçbir zaman kürtaün türksün davası gütmedik hatta bak ev konusunda yardımcı olurum bir sıkıntı olursa arayın haber verin hallederiz derlerdi mesela kürtler araplara göre daha temiz insanlardır araplar çıkarcıdır ama kürtler çıkarcı değildir sadece görmek istiyorlarsa bu topraklara gelsinler birde şu varki dağa çıkan teröristle bu topraklar

• 1ay

Bu topraklar üzerinde yaşayan gerçek vatansever kürtleri karıştırmasınlar çünkü kürt var dağda leş olur kürt var devletin askeri olur bir karakola komutan olur 😊

• Böyle birsey olacagını açmadan tahmin etmistim sen abuk subuk sorular sormazsın 😂

0|0
    0|0
  • Pembe iç çamaşırını görünce gülesim geldi😊

0|0
    0|0
  • iğrenç :/

0|0
    0|0
  • lezbiyenlige teşvik ediyosun beni shj :D

0|0
    0|0
  • haykırdım ksksşasjsks

0|0
    0|0
  • Hahaha

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• KS'de pembeli olan erkekler 😂😂 temsili

0|1
    0|0
  • Cikartmasin böyle iyi ^^

0|0
    0|0
  • Bizi rezilmi edecen sen

0|0
    0|0
  • Evet evrim geçirdi :D

0|0
    0|0
  • havludan cıkan civciv :)

0|0
    0|0
  • Kızlar makyajını yıkamadan önce ve sonra. (Temsili falan Değil)

1|0
    1|0
  • Sen çıkart havlunu soran :)

1|0
    0|0
    • 1ay

Tabi ki hemen çıkarıyorum :)

• 1ay

Aaa ne yaptım ki şimdi ben.

• 1ay

Tamam kes. Hevesimi kursağımda bıraktın... :/

Yükleniyor...