Arkadaşım beni kullanıyor mu? Acil?

benim yakın arkadaşımın maddi durumu iyi değil. Bazen ona yol ve akbil konusunda yardım ediyorum ama benimde maddi durumum pek iyi sayılmaz. Stajdan aldığı parayı annesini veriyor. Azcık kendine para ayır ve kendi masraflarını karşıla diyorum ama "annem bana para veriyor,"diyor. Annesi para veremediği için staja bile gelmedi. Bende annen çalışıyor zaten ve maşını yarı yarıya bölüşerek paylaş dedim ama inatla hayır dedi. Yaptığım şeyleri başa kalkıyor değilim ama annesinin ve kendisine yapmadığı şeyleri benim yapmam zoruma gidiyor. Üstelik benimde durumumunda iyi olduğu söylenemez. Arkadaşlarıma sorduğumda bunun normal olmadığını söylüyor. Zaten arkadaşım ne söylesek "param yok!" diyip duruyor. Akbil parasından dolayı okulu bile bırakacak bir tip. Sizce ne yapmalıyım?

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• evet kullanyo sende engel

0|0
    0|0
  • o arkadaş sizi kullanıyor paranızın peşinde koşuyor çok dikkali olun

0|0
    0|0
    • 1ay

sorunda şu ki benimde param yok zaten

• 1ay

O İlerki Zamanlarda Anlaşılır arkadaşın İnatçılıgını Çözemedim

• 1ay

bende 😢

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence uygun bir dille kırmadan bu düşündüklerini aynen ona da aktarmalısın ben de çok zengin değilim gibisinden ya da bir iş de çalışmayı önermelisin ikiniz girerseniz onur kırıcı olmaz böylelikle ikinizin de eli para görür dediğim gibi kırmadan

0|0
    0|0
Yükleniyor...