Bir kız neden makyaj sevmez ki?

Çoğu kız arkadaşım neden makyaj yapmadığımı sorup duruyor. İşin ilginç yanı güzel olmak için şunun için bunun için demiyorum. Onlar yaparlar, yapmazlar eleştirmiyorum da fakat ben kendime sürdüğüm de kimsayal maddelerden başka bir şey hissetmedim.(Ya gerçekten kötü kokuyorlar bir de😞). Makyaj bir kızı ya da kadını çok güzel yapabilir, yapmayabilir. Ben yüz yapısı olarak biraz çilli bir kızım. Çil de bir kıza ne kadar yakışır, yakışmaz bunu bilemem ama ben her insan için çillerin makyajdan daha güzel göründüğü düşünüyorum fakat bugün makyaj markalarını bile bilmediğim için arkadaşlarım tarafından eleştiri yağmuruna tutuldum...:\İnsan çirkin ya da güzel olsun ben doğallığı tercih ediyorum. Sizce bu duruma göre tuhaflık bende mi?

0|1
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bize en güzel makyajı Rabbimiz yapmış zaten. Bakımlı olduktan sonra makyaja hiç ihtiyaç yoktur. Bir bayanın utanırken yanaklarının anlaşmasından daha güzel bir allık, samimi bir bakışından daha etkili bir rimel, edebinden onu dha güzel gösteren bir elbise yoktur. Lütfen hep böyle kalın.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bende makyaj sevmem bir kilo boya badana yapiyolar suratlarina hic yakismiyo erken yaslaniyosun, erkek olsam boyali suratli kizlari opmem. ya cok abartiyolar doğal olmak her zaman güzeldir makyaj insanin kendisini kandirmasindan baska bisey degil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Afedersin de kendileri bir bok yiyor, para veriyor o malzemelere günde 4 saat makyaj la uğraşıyor gece yatarken temizleme isiyle urasiyorlar. Sende muhtemelen güzel bir kızsın, makyajsız ve güzel olan kız erkekleri çok cezbeder kiskanmislar yani seni

0|0
    0|0
  • Doğallığı seviyordur

0|0
    0|0
  • Boşver milleti gel evlenelim var mı senin gibi kızlar ya helal olsn.

0|0
    0|1
    • 1ay

Hanmefendinin belki bir sevdiği belkide nişanlısı var, bu konuşma tarzı hoş mu? İsminiz iffetli sözünüz de öyle olsun

• 1ay

@omerovic Makara yaptığımın farkında değil misin , namus bekçisi misin yoksa?

• 1ay

Uzatmayı düşünmüyorum keza uzlaşmak için sataşmak için konuşuyorsunuz. Size iyi günler.

• Güzelligine güvenmeyenler makyaj yapar :/

0|0
    0|0
  • ayağına kurşun sıkıyorsun ama farkında değilsin. :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...