Arkadaşlar ailemi gebertmek istiyorum?

Gerçekten her şeye bahaneleri var ve bana hiç olgun gelmiyorlar. Aramızda mesefa var onlarla ama hala iletişimimiz var. Ne yapayım da tamamen soğuk olsun aramız?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Vay senin ve senin gibilerin haline ! Allah islah etsin. Senin gibileri cok gordum akillandiklari zaman eskisi gibi temiz olmuyorlar. Ailene verdigin zarari omrun boyu cekeceksin gerisinide ahirette cekeceksin. Allah seni ve senin gibileri islah etsin. Yasin mutlaka 18 ya da asagidir ama 18 den yukari degildir.

0|0
    0|0
    • 1ay

Aileme bir zarar vermedim. Ama bazen aklımdan insanları öldürmek geçmiyor değil.

• 1ay

Normal degilsin kizim Allah sifa versin.

• 1ay

Evet. İslah etmesinden iyidir.

En İyi Kız Görüşü

• bence sen bidaha düşün sonradan pisman olacak seyler yapma bu hayatta hersey bulunur ama kendi öz aileni bidaha bulamazsin degerini bil. onlar senin yeryuzundeki yaraticin onlar olmasaydi sende olmazdin herseyi onlara borclusun sorduğun sorudan dolayi tovbe et bence

0|0
    0|0
    • 1ay

O zaman tüm kadınlara borçlu oluyoruz. Bizden sonrakilerde bize borçlu oluyor. Çünkü tüm insanlar rahim denen yerden geldi. Ama bu onları sevmek için bir sebep değil.

• 1ay

Ben anne olmayacağım.

• 1ay

ne diyim sen bilirsin

Erkekler Ne Diyor 2

• yemek yedigin kaba işeme, gün gelir ah cekersin

0|0
    0|0
    • 1ay

Öyle bir şeyden bahsetmiyorum.

• Sorunlusun

0|0
    0|0
    • 1ay

Sorunlusun derken?

• 1ay

Kaç yaşındasın?

• 1ay

33. Sen?

Kızlar Ne Diyor 1

• Yaşın küçük anlaşılan bir gün onlara ihtiyacın olacak ve bulamıyacaksın bence çok umursama çünkü onların gözünde hep küçüksün yapılacak birşey yok idare et alışır bünyen bir süre sonra

0|0
    0|0
    • 1ay

Alışmayı gereksiz buluyorum. Öyle insanlarla içli dışlı değilim. Bir amacım var ve içinde ne insanlar ne de aile var.

• 1ay

ne diyebilirim ki amacın her neyse aileni uğrunda feda ettiğine değer

Yükleniyor...