Babanızın katiliyle üç yıldır aynı yastığa baş koyduğunuzu öğrendiğinizde ne yapardınız?

Büyük bir aşkla evlendiniz, çok da mutlu yürüttüğünüz üç yıllık bir evliliğiniz var, hamilesiniz ve birkaç ay sonra da anneliği tadacaksınız.

Bir gün polisler evinize geliyor ve yıllar önce öldürülen babanızın katili olduğunu söyleyerek kocanızı tutukluyorlar. Tüm deliller katilin o olduğunu kesinleştiriyor.
Babanızın katiliyle üç yıldır aynı yastığa baş koyduğunuzu öğrendiğinizde ne yapardınız?Böyle bir durumda nasıl bir yol izlerdiniz ve babanızın katiliyle evli kalmaya devam eder miydiniz?

Güncellemeler:
1ay Peki ya çocuğu doğurur muydunuz?

0|0
28|23

En İyi Erkek Görüşü

• Neden ve nasıl katil olduğuna bağlı olarak davranışlarım şekillenir. Ya babam bir y*şaksa ve ölmeyi hak ettiyse?

1|0
    0|0
    • 1ay

Eig için teşekkür ederim. Bu sorunuz gerçek bir olaydan esinlenerek mi soruldu acaba diye merak ta ettim.

• 1ay

Rica. Tamamiyle kurgu
      :) :)

• 1ay

Ok. Bu konuda çok türk filmi vardı.

En İyi Kız Görüşü

• Olayi dibine kadar arastirirdim. Sebep ne? Belki bilmiyorum ama babam kotu biri. Sonucta bu insanla evliysem ona guvenim tamdir, en az babam kadar... Sonucta suclu kimse yonumu adilce belirlerdim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Sen cok flim izliyon

3|0
    1|0
  • Bunu siz yazmamışsınız sadece ufak tefek değişiklikler yapmışsınız soruya gelirsek çoçuğu doğururdum, boşanırdım.

0|0
    1|0
  • Kötü senaryo

0|0
    1|0
  • olan olmus uyu derdım :ASdw

0|0
    0|0
  • Aman tanrım derve orayı terk ederim

0|0
    0|0
  • ya kizim git ya bu nasıl soru? ben sana ne diyeyim

0|0
    0|0
  • Hangi fim güzelmiş 🤔

0|0
    0|0
  • Senaryo müthişşş
    Hemen noterde tasdiklet

0|0
    0|0
  • Nasıl bir soru bu yav düşüncelerim alt ust oldu kimseye taddirtmasin böyle bir şeyi uffffff

0|0
    0|0
  • Film bu

0|0
    0|0
  • Polis alıp adamı goturmuyormu?
    Bu durumda nasıl aynı evde kalabilirsiniz ki adam içerde siz evde

0|0
    0|0
  • hangi filmi izledin

0|0
    0|0
  • Millet tüm pisikopat olmuş :D Bu nasıl bir hayal gücü :D

0|0
    0|0
  • Onu tekrardan dıttıttı

0|0
    0|0
  • ayrılmaktan başka çare yok

0|0
    0|0
  • Hayal demi bu

0|0
    0|0
  • Hangi dizinin senaryosu bu

0|0
    0|0
  • Katil olmamak içte değil :( mazallah

0|0
    0|0
  • Nasıl bir psikolojin var :D

0|0
    0|0
  • Ayrılırdım

0|0
    0|0
  • İzlediğin filmin adını söylersen, izledikten sonra yorum yaparım

0|0
    1|0
  • O Babaya bagli... Her penisi olan, spermi olan bir kadinla cocuk dünyaya getirebilir ama herkes BABA olamaz.. Birde sebebi ne? cekirdek yedi diyemi öldürmüs?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 27

• En son ne izledin? Bence bu kadar etki altina girme ciddi soylüyorum. En son Muge Anli da vardi sanırım boyle bir hikaye..
    Sorunun cevabina gelince adam cezaevine giricek kagit uzerunde evli kalsam ne olucak zamanla onuda hallederdim yani bosanirdim. Babami benim uzulecegimi dusunmeden olduren bir adam bir gün beni ve cocugumuda ayni sona surukleyebilir.

0|0
    0|0
  • Hayır evlı kalmazdım ama babamı öldürdugu ıcın deıl katıl oldugu ıcın garantısı yok tekrar katıl olabılır

0|0
    0|0
  • Onunla evli kalirsam ve hala seviyorsam kendimi insanlik olarak sorgularim. Cocugunu düşün kizinin kocasi senin esini öldürsün ama kizin anne seviyorum cocugum var diyip kocasinin yaninda olsun ne düşünürsün

0|0
    0|0
  • Buna cevap vermek için sorular sormam gerek.

Babanı neden öldürdü?
    Bu konuda açıklama yaptı mı sana?

Belki geçerli bir nedeni vardır.

0|0
    0|0
  • Aşkımdan yanıp kül bile olsam yine de onunla evlu kalmaya devam etmem. Hemen boşanma davasi açarım. Hamileysem de hamileyim. Kendim büyütürüm tek başıma. Ona mı kaldım?

0|0
    0|0
  • Babamı pek sevdiğim söylenemez ama yine de bu katlanılamaz bir durum. Boşanırdım, br katilin eşi olamam. Ama bebeği aldırmazdım.

0|0
    0|0
  • Babamı hiç sevmem. Terörist sapık subyanci vs öldüren adama saygı duyarım ama yine de ait olduğu yer hapistir. Bir canlıya zarar veren kim olursa olsun hayatımda ona yer yok

1|0
    0|0
  • Allah korusun. İnsan katil olur. Çocuğa gelince evet doğururum. Bu çocuk benim bir parçam. Babasının günahını ona ödetmem vicdansızlık olur.

0|0
    0|0
  • bir wattpat hikayesi tanıtımı gibi ben olsam hayatıma devam ederdim çünkü babam yok nefes alan bir biyolojik gereksiz var ama oda ölsede yaşasada bir şey hissetmem ona karşı ama dünyadaki kötü insanların sayısının azalması iyi bir şey olsa gerek

0|0
    0|0
  • Nefret ederdim. Fakat masum çocuğun günahı yok sonuçta, doğsun zararı olmaz. 😏

0|0
    0|0
  • Çocuğu doğurur muydunuz derken :/ birkaç ay sonra anne olunacaksa 7-8 aylık hamiledir bu durumda çocuğu ömrünün sonuna kadar içinde tutamayacağına göre doğurmak zorundasındır zaten 😐

0|0
    0|0
  • Vay be senaryoya bak.

0|0
    0|0
  • Ne evli kalması, oracıkta gebertirim onu.

0|0
    0|0
  • Ayrilmazdim tabiki bana sevgi gostermemis adami bende babam olarak gormem zaten hamileyim bebegim olacak ama hapiste yatcak kocam bekleyemem onu baskasina yollanirim valla kimse kusura bakmasin katil olmasaymis o da

0|0
    0|0
  • İlk başta yataktan kalkar ve dizi izlemeye son derim.

1|0
    0|0
  • Bu nasıl bişey böyle ya yılan hikayesi gibi😂

0|0
    0|0
  • Hemen bosar. En agir sekilde cezalandilmasini isterim.

0|0
    0|0
  • Adam zaten hapiste olcak beraber kalamamış olcaz

0|0
    0|0
  • Bosanirdim

0|0
    0|0
  • Allah affetsin öldürürdüm heralde.

0|0
    0|0
  • Böyle diziler cok

0|0
    0|0
  • Babaya bağli.. qsebebi nedir... ve cocugu ALDIRMAZDIM

0|0
    0|0
  • Al bebeğini çek git eğer seni gerçekten seviyosa ona en büyük ceza bu olacaktır ama seni bulamayacağı bir yere git

0|0
    0|0
  • Töbeler olsun öyle bir durumu allah başa vermesin direk terkederim napacam başka

0|0
    0|0
  • Suç gerilim filmi mi bu

0|0
    0|0
  • Hayal dünyan ne kadar geniş öyle, iyi senarist çıkarmış senden:)

0|0
    0|0
  • ayrılırım

0|0
    0|0
Yükleniyor...