Kürt olmak suç mu? :)?

Evet, Kürdüm ama çok ırkçı tanıdım. :) müslümansınız değil mi o zaman ırkçılık niye :) ;)
Kürdüm, doğruyum ateistim :) hepinize kucak dolusu sevgiler :)
Herkesi seviyorum. Dinin, ırkın, inancın, düşüncen ne olursa olsun sen de bir insansın :)
Bugün mutluyum yağmur yağıyor, en sevdiğim şeydir. Herkes mutlu olsun. Umarım kar yağmaz şu Van'da en nefret ettiğim çünkü.

Güncellemeler:
1ay Soruma gelen görüş neden az bu arada fark ettim bazı Türkçüler engellemiş beni ne güldüm ya 😂😂 ırkçı zihniyetler bana hep komik gelmiştir iyi geceler. Koca sorusu sormadığım için pek tutmadı 😂😂😂

1|5
9|36

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 35

• Pkk hdp destekleyenlere ırkcıyım ben kürtlere degil ki sülalemizde kürtler var mesela dayımın oglu yani kuzenim kürtle evlendi hatta gelinin annesini çok severim ben iyi anlaşıyoz gördügüm tek fark konusma farkı baska bir fark göremiyorum kürtle türk arasında. bu devirde kürtlere ayırma yapılmıyor sadece pkk destekleyen çok olunca millet acabamı diyor bizim aileeye giren kürt kişiler hdp ci degil yani iyi kürtlerden :) ve zamanında cok destek verince pkk ya kürtler. İster istemez insanlarda bir ön yargı oluştu ve biraz azaldı bu eskiye göre kabul edelim kürtkerin içinde çok saf var pkk ilk başladığında hep kürtleri öldürdü sonra bir anda nasıl oluyorsa kürtlerin savunucusu dediler komedimidir nedir ya. ve bunu söyleyip destek veren kürt cok :) sen ondan degilsen kürt olmak senin için suç değil

0|0
    0|0
  • kürt olsun, Yunan olsun önemsiz insan olsun ama şu var ülkede Kürtlere, alevi insanlara karşı algı var, eğer toplum içinde birisi yanımda Kürtçe konuşup gizli saklı laf söylerse nefret ederim ama onun dışında asla kötü gözle bakmam

1|0
    0|0
    • 1ay

Bende Kürtçe anlamıyorum ya :/

• 1ay

İspanyol erkekler iyidir, İtalyan erkekler aşırı salaş, kadınları çok iyidir

• 1ay

Sanane be :) ben İtalyan istiyorum 😂

• Türkiye Cumhuriyeti topraklarında yaşayıp bunu açıkça dile getirebiliyorsan sorun yok. Ama yok kürdistanda yaşıyorum şeklinde laflar ediyorsan sana saygı duyulmasını bekleme..

0|0
    0|0
  • hayır değil..
    bölücü olmadığı sürece, herkes benim kardeşim..

0|0
    0|0
  • kürt olup adam olmamak suç

1|0
    0|0
  • Neden suç olsun

0|0
    0|0
  • Kurt olmak asla suc degil
    AMA!!!

Kurt olup pkk li olan benim mehmetcigime silah sikmak kansizca kopekce kallesce pusi kurmak

0|0
    0|0
  • Aynı soruyu da ben sana soruyorum..!

1|0
    0|0
  • van gölünün kenarında ne balık yenıyor ya cok guzel mekanlar var ey gıdı gunler

0|0
    0|0
  • kürt olmak değil pkk lı olmak suç.. teröristlere destek vermek su. türk olup pkkya destek veren de var.

0|0
    0|0
  • Tabi ki değil

0|0
    0|0
  • İnsan ol gerisi hikaye😉

0|0
    0|0
  • Hayır, değil
    iyileri var

0|0
    0|0
  • değil ama ben sevmiyorum kardeşim

0|0
    0|0
  • Hem kürt , hem ateistt vay pis vay :p

0|0
    0|0
  • alevi miydin peki önceden

0|0
    0|0
  • Bende kürdüm pkk yı desteklemedigin sürece dışlanmazsın

1|0
    0|1
  • Tabiki değil ama bazıları kendilerini Kürt vatandaşlarımızın temsilcisi olarak görüyor tabi bunun ayrımını iyi yapmak lazım

0|0
    0|0
  • Bu ne oluyor şimdi.

0|0
    0|0
  • Hayir değil

0|0
    0|0
  • Değil kardeş sadece hain olmak suçtur

0|0
    0|0
  • Kimse kimseyi dini dili ırkı yüzünden yargılayamaz ve o hakkı ona hiç bir şey vermez.

0|0
    0|0
  • kürt olabilirsin mesele insan olmakta ben irkciliga karsiyim cok kürt arkadasim var vatanini seven arkadasina sahip cikan

0|0
    0|0
  • Hayır suç neden olsun Ne olursan Ol İNSAN OL, Bu yaratık manasında değil, İnsanlık, Duygu Düşünce

0|0
    0|0
  • Kürtlük neden suç olsun, tepkiler aslında terör örgütlerini destekleyenlere. genelleme yapılıyor ister istemez.

0|0
    0|0
  • öküz kesenler diyecek siz kedi mi kesiyonuz :D

0|0
    0|0
  • İstersen kral ol benim gözümde insansan No problemo bende arabim..

0|0
    0|0
  • dobra dobra yaşa hayatını

0|0
    0|0
  • Türkiye de suç malesef.

0|0
    0|0
  • Yok öyle bişey

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 8

• Yağmuru sevmene bayildım. Van'da olman büyük avantaj senin için heleki bu mevsimde. Neden nefret ediyosun ki tadını çikar bence😉
    Sorunun cevabina gelince tabiki suç değil... Vataninı benimsedikten sonra gerisi teferruat.

1|1
    0|0
  • Bnde çerkesim ama Türk değilim demiyorum! Burda yaşayan herkes Türk'tür. Madem kabul etmiosunuz s. gidin!!! Bn de öncelikle Türk'üm sonra ister çerkes deyin ister laz farketmez. Ama senin gbiler anlamaz. Senn gbiler başka şylerden anlar inş o günleri de görürüz!!! Evet senn zihniyetindeki herkesten nefret ediyorum ve evet senin gbi bir kürt olmak SUÇ!

0|1
    0|0
  • yediği kaba tükürenlerden değilsen baş üstünde ama diğerleri bu yüzden sevilmiyor, benim yarım kürt karım laz kürtlere daha çok içim ısınır ama hayinlik başka. dinle de alakası yok insan ol

0|0
    0|0
    • 1ay

Hain olacak canım :) komunistim uyar mı :)

• 1ay

Kimseye küfür etme hakkı doğmuyor tabi Kur'an da yazıyor dinde zorlama yoktur diye kendi tercihin umarım doğru olanı bulursun

• 1ay

Bu bana göre en doğru 😊

• Bende kürdüm de ayrımcılık herşeyde var takmaya gerek yok. Düşüncelerin karekterin düzgün olsun gerisi gelir

0|0
    0|1
  • Kaşın gözün varsa konuşurken gülümsüyorsan ve kibarsan bizimlesin yoksa almıyım 😒

0|0
    0|0
  • İzmirliler de kara hasret :)

0|0
    0|0
  • Kürtlerde Türktür aynı ırktanız asla dıslamam ataistlerede saygı duyarım

0|0
    0|1
  • değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...