Sayılı gün çok çabuk geçer derler , Sizce doğru bir tabirmi?

Universiteye alisamadimve resmen bu senenin bitmesi için gün sayıyorum :( herkes sayılı gün çabuk geçer sabret diyor gerçekten doğru bir tabirmi? Bana sanki hiç geçemiyor gibi geliyor şu günler :( ?

0|1
11|4

En İyi Erkek Görüşü

• Doğru evet ama üni için değil. Bir şekilde alışmaya bakmalısın yoksa ilk senen sana 1000 sene gibi gelebilir.

0|0
    0|0
    • 1gün

Öyle geliyor zaten :'( ok ada cok eve dönmek istiyorum ki olmuyor ışte aileme bin dile getiremiyorum resmen isgence gibi geliyor :'(

En İyi Kız Görüşü

• Sen günleri sayarsan öyle sana hiç geçmez. Aksine işkenceye dönüşür. sana tavsiyem oyalanacak bişeyler bul. Yoksa bu sıkıntı seni hasta eder ve bunalıma sokar. Bol şanslar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 10

• Bitmesi için gün sayarsan bitmez

0|0
    0|0
    • 1ay

Ee ne yapayım ki o zaman :( bir şekilde kendimi avutmam lazim bende gün sayıyorum resmen hani diyorlar ya sayılı gün çabuk gecer diye

• 1ay

Geçmez işte okuldan keyif almaya bak ne de olsa öyle de böyle de elindeki diplomayla evinde pijamalarınla oturacaksın şimdi eğlenmeye bak okul bitince hadi işe diye ailen kapıdan bacadan atacak seni

• sayili gun gecerde sayarsan gecmez

0|0
    0|0
    • 1ay

Evet babamda dedi sayarsak geciremezsin dedi işkence gibi gelir sana dedi ee nasıl geccek o zaman neden sayılı gün diyorlar madem

• 1ay

Ama bak sayili gun sayarak gun degil:) aslinda zamanin cok hizli gectigi icin oyle soylenir yapicak bisey yok o gunu beklerken cok istedigin icin illa sayacaksin elinde olmadan

• Doğrudur

0|0
    0|0
  • Dogruu

0|0
    0|0
  • Kesinlikle.

0|0
    0|0
  • aynen geçer

0|0
    0|0
  • öyle bir geçiyor ki sonra özlemle yad ediyorsun o günleri.

0|0
    0|0
  • geçer alışırsın

0|0
    0|0
  • doğru

0|0
    0|0
  • geçiyor bir sekilde ama zor. hangi sehirdesin

0|0
    0|0
Yükleniyor...