Yaşlılar gençlere karşı neden bu kadar ön yargılı?

Bilenler bilirler Eskişehirde yani tam bir öğrenci kentinde yaşıyorum burada tramvaylar otobüsler hep dolu olur. Üniversiteye gidip gelirken toplu taşıma araçlarını kullanıyorum ama bugüne kadar gözlemlediğim her ne kadar iyi kalpli tonton yaşlı dedelerimiz teyzelerimiz varsa da bazıları tamamen ögrenciye düşmanlar bugüne kadar saygımı ve sessizliğimi hiç bozmamışken canım çok sıkıldı yaşadığim bir olaya. Aktarma yapmam gerekliydi. Tramvayda kapinin önünde duran amcaya inebilir miyim dedim adam beni tınlamadi. Herkes inecek kiz diye söyledi ama adam yine istifini bozmadi ben de yarim saat inip yol yürümeye razi oldum inemeyince. Ve bu sürede sesli vay memleketimin hali demeye başladı. Ben de bana mi soylediniz dedim benim gözlerim görmüyor ama sen hic görmüyorsun galiba dedi. Ben de ben görme engelli bir birey olabilirim ama siz de hiç duymuyorsunuz galiba dedim herkes bana tepki aldi. Yaşlilara saygi gösteriyoruz da bazilari hakediyor mu acaba.

0|2
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• bir insan 7 sinde ne ise 70 inde de odur. her yaşlı saygıyı haketmiyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• benim dün başıma da geldi. marketten bişey alırken sadece baktım yaşlı teyzenin söylediği şu: "ne ters ters bakıyo tipe bak manyak mı ne" ulan şimdi sen kadın değil erkek olsaydın orda senin ananı bellemiştim. sen kimsin benim tipime laf ediyon haa bunak fahişee? ben böyle insanlıktan çıkmış mahluk görmedim yaa. ulan o benim normal bakışlarım ters ters bakmadım ki niye durduk yere öyle bişi yapayım?

1|0
    0|0
  • Yaşlılara özel antipatim var.. Özellikle toplu ulaşımda hiç tınlamam. Hepsi çakal zira.

1|0
    0|0
  • ön yargıları sevmiyorum

1|0
    0|0
  • kuşat çatişmasi

0|0
    0|0
  • Hakediyolar hic kafana takma

0|0
    0|0
  • iki ayrı jeneresyon birbirini anlaması çok zor, olması gerekn bu, normal bence

0|0
    0|0
  • Gençler gençliğini , yaşlılarda yasliligini bilmediği için

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bir insan 7sinde neyse 70indede odur. Kimisi tatli kimisi uyuz. Akil yasta degil basta

0|1
    0|0
  • huysuz ve inatçı oluyor bazı yaşlılar evet ama bu yaştan sonra değişmezler..

0|0
    0|0
Yükleniyor...