Güneş gözlüğünü sadece yaz aylarında mı takarsınız, kışın güneş gözlüğü takılmaz algısı nereden geliyor insanlara?

Trafikte sıkılmışken kafamda deli sorular🤔🤔 ben yaz kış güneş olduğu her vakit takıyorum 🙄😎Güneş gözlüğünü sadece yaz aylarında mı takarsınız, kışın güneş gözlüğü takılmaz algısı nerden geliyo insanlara?

0|0
19|40

En İyi Erkek Görüşü

• bende takiyorum gozlerimle ilgili sağlık problemlerim var başarısız ameliyatlar geçirdim güneş ışığı yakıyor resmen acamiyorum gözlerimi ama bizim insanlarımız anlayıştan yoksun ve ön yargı manyağı oldukları için bön bön bakıyorlar o yüzden çıkarmak zorunda kalıyorum bazen bence takılır güneş yazda kışta güneştir :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 39

• Kışın güneş gözlüğü takılır hatta karlı havada bile takılır ki karlı varsa yerde güneş daha çok göz alır. Benim güneşle aram hiç yok mesela hemen başım ağrır ne yapayım öleyim mi kış diye gözlük takmadan :(

0|0
    0|0
  • gunes gozunu rahatsiz ediyorsa yaz ya da kis mevsiminin pek önemi yok bana göre takarim ben

0|0
    0|0
  • arabada mutlaka 1 tane olur yaz-kış

0|0
    0|0
  • Gözlüğü ne için taktığına bağlı..
    Sen havalı olsun diye takarsın ben güneşten korunmak için takarım.
    Genel de güneşten korunmak için takıldığı için kışın farklı gözle bakılıyor.

0|0
    0|0
  • O Algıyı kim cıkardıki? Adı üstü güneş Gözlügü Amaçıda güneşden korunmak ıcın kışda yazda sonbaharda ilkbaharda güneş varsa kullanılır ahh bizim millet

0|0
    0|0
  • Clio ustu gunes gozlugu gibi geldi bana ivedik mi ora :)

0|0
    0|0
  • yaz kış takarım

0|0
    0|0
  • kışında takıyorum ben..

0|0
    0|0
  • Gunesin gozumu aldigi her mevsim takarim

0|0
    0|0
  • yaz kış farketmez güneş olduğu her an kullanıyorum, polarize gözlük her mevsim kullanılır

0|0
    0|0
  • Gozluk bana yakısmıyor ya ondan takmıyorum hjdsd

0|0
    0|0
  • Takmam

0|0
    0|0
  • Ben genelde gözlerimi kısarak yürüyorum 😄

0|0
    0|0
  • Kış geldimi , kaldırırım :D

0|0
    0|0
  • Güneşli havada takılır :D

0|0
    0|0
  • Yağmurlu havada bile olur.
    Sen öyle de güzelsin :)

0|0
    0|0
  • sen 6oluna bak yoksa güneşi gördüm diye bagırtacaklar. şu trafikte en uyuz olduğum şey boş muhabbetler icin telefonla oynanması. sonra kazalara neden oluyor

0|0
    0|0
  • Yaşamayan bilmez tak 😀

0|0
    0|0
  • Benim gözlerde ufak bir miyop astigmat var güneş gözlüğümde numaralı gerçi numaralı olmasada takardım o yüzden bende yaz kış güneş gözlüğü kullanıyorum

0|0
    0|0
  • Yazın da çok takmıyorum. Araba ile uzun yol gideceksem takıyorum ekseri. 😃

0|0
    0|0
  • kışında takılır sen kar yağdığı zaman gözlerin ne hale geldiğini biliyorsun :) günaydın bu arada

0|0
    0|0
  • Gozlerim güneşe hassas o yüzden genelde takarım

0|0
    0|0
  • Hayır bende kışları kullanıyorum kar daha rahatsız ediyor güneşli havalarda

0|0
    0|0
  • Türbanlı bayanların kullanmayıp türbanına taktığı güneş gözlüğü modasından bıktım

0|0
    0|0
  • yaz kış degilde gece takan var arkadaş ya😊😊😊sadece kendimce gülerim geçerim bu na

0|0
    0|0
    • 1ay

Evin içinde takan da var😂😄😄😄

• 1ay

evin için dekini herkes görmez de dışarıda gece takan komik yaa ne diyelim 😊😊😜ben yaz kiz gece gündüz. arabada falan takmam hiç

• Canım isterse gece bile takarım kimene

0|0
    0|0
  • güneş oldukça takılır yani.

0|0
    0|0
  • Yaz kış takarım, güneş inanılmaz rahatsız ediyor gözlerimi.

0|0
    0|0
  • Konu ne, ben neye takılıyorum.. Nefret ediyorum içimdeki bu çorap sevdasından :(

0|0
    0|0
  • Kiroluk Parayla Değil

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 18

• Kışın da güneş ışınları göze zarar veriyor o yüzden bakışlara rağmen takın gardaşlarım

1|0
    0|0
  • Buz gibi kapalı havada Starbucks müdavimleri kellesi kadar gözlük takıp oturduklarında fena kıl oluyorum sanki kapıda gözlüksüz girilmez yazıyor ama kışın da takılır tabi soğuğun etkisini azaltıyor ama Starbucks'takilere ayrı bir gıcıklığım var buda böyle bir anım işte

0|0
    0|0
  • Hava güneşliyse kışın da takarım. Öyle bir ayrımım yok :)

0|0
    0|0
  • Kışında takarım

0|0
    0|0
  • Açıkçası kar varken daha çok kullanıyorum ben :( :)

0|0
    0|0
  • Sabah sabah arabada düşünmeceler😂

0|0
    0|1
  • Yaz.

0|0
    0|0
  • Kullanırım

0|0
    0|0
  • Adı üstünde güneş gözlüğü zaten. Yaz gözlüğü değil. Güneşin olduğu her vakit her ayda takılabilir. Özellikle güneşten daha çok etkilenen gözler için tartışması bile olamaz.

0|0
    0|0
  • Trafikte sart

0|0
    0|0
  • Her mevsim kullanırım

0|0
    0|0
  • Farkeder mi güneş varsa takarsın

0|0
    0|0
  • Kışın tuhaf geliyor.

0|0
    0|0
  • Yaz kış güneş ne zaman görürsem takarım çantamdan çıkarmam

0|0
    0|0
  • ben takıyorum tatlım yaz kış

0|0
    0|0
  • Yaz aylarında

0|0
    0|0
  • Güneş varsa takarım ama kışın pek güneş olmadıgı için öyle bir algı var.

0|0
    0|0
  • yaz aylarında bile zor takıyorum :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...