Durup dururken bunları yaptı, kalbim çok kırıldı?

İlk önce kabaca çekil dedi. Sonra birisi 'kıza öyle davranılır mı' deyince 'onu kız olarak görmüyorum ki' dedi. Kalbim o kadar kırıldı ki. Çok kötü oldum. Gün boyunca boğazıma yumru oturdu. Neden öyle yaptı ki? Ne gereği vardı? Biliyorum zaten iğrenç olduğumu ama yüzüme vurmasına ne gerek vardı?

0|0
9|6

En İyi Erkek Görüşü

• yaw kızım ne ezdiriyosun kendini dönde anana bak diyeydin senin gibi bir boku zıçıp ortalığa salmış pispis kokuyup duruyo diyeydin.

2|1
    0|0
    • 1ay

lan bu nasıl bir hakaret biçimi 😃 ulan ya güldürdün

• 1ay

@ozgurolsun hacı az önce müdüre çok sinirlendim mk. daha bu neki yarım saattir saydırıyorum güngörmemiş küfrleri:D

• 3gün

teşekkür;)

En İyi Kız Görüşü

• Allah'ından bulsun. Senin yapman gereken şey basit. Birincisi sana değer vermeyene sen de değer verme, isterse dünyanın en yakışıklı insanı olsun. Sadece uzak dur ondan, hiçbir tepki verme. İkincisi ben zaten iğrenç olduğumu biliyorum diyorsan, sen kendinden memnun değilsin demektir. Kendinle ilgili memnun olmadığın şeyleri düzeltirsen özgüvenin artar. Oturup bir liste yap. Sorunun dış görünüşünle ilgili olduğunu varsayıyorum. Kiloyla ilgili problemin varsa spora başla, beslenme düzenini değiştir. Gardrobundaki kıyafetlere tekrar bak, beğenmediklerini ver, eksiklerin listesini yap, vücuduna yakışan şeyler giy. Saç kesiminle ilgili bir problemin varsa kuaföre git. Makyaj tekniklerini öğren, elindeki malzemeleri tekrar gözden geçir. Kötü davranan insanlardan da uzak dur. Her zaman karşına öyle insanlar çıkacak. Bir de kırıldığına göre beğeniyorsun çocuğu, çocukta olup senin elinde olmayan ne var? O şey her neyse onu kendi başına elde etmek için elinden gelen herşeyi yap. O zaman çocuk gözünde küçülür. Ulaşamayacağın birşeyse de boşver, sen değerlisin. Kendi hayatına, isteklerine, hedeflerine odaklan. Aklına estikçe çocuğa beddua et, hakediyor.

1|0
    0|0
    • 1ay

Yakışıklı olduğu doğru ama hoşlanmıyorum kim deseydi aynısını hissederdim. Yorumun için teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Bence Birdaha Muhatap Olmaa

1|0
    0|0
  • vay şerefsiz

1|0
    0|0
  • İnsafsız

1|0
    0|0
  • Takma o insan değil

1|0
    0|0
  • kız olarak görmüyr eşi olarak görüyordur felan filan?

0|0
    0|0
    • 1ay

Mümkün değil olmasını da istemem

Kızlar Ne Diyor 8

• Hem terbiyesiz hem öküz boşver üzülmeye bile değmez andavalın teki için

1|0
    0|0
  • Tam bir öküzmüs bosver gitsin cidden öyle bir erkege ihtiyacin yok senin

1|0
    0|0
    • 1ay

Çocuktqn hoşlanmıyorum kimmdeseydi aynı üzülürdüm. :(

• İşte en büyük hatan insanların söylediklerini kafana takman. Bosver kim ne diyosa desin ya

1|0
    0|0
  • Şerrroya bak sen ya yüzüne bile bakma

1|0
    0|0
  • Kim bu?

1|0
    0|0
    • 1ay

Tanıdığım birisi

• 1ay

Hiç konuşma allahın eziği seni kıskanmış olabilir öyle demesi çok kötü kırılma sen güçlü ol aksine yerine bekle o lafı ona yedir bir süre hiç insam yerine koyma onu takma

• Kim yaptı ki bunu

0|0
    0|0
  • Biri seni ezmeye çalışıyorsen de hemen özgüvenini düşürüyosun öyle salak saçma insanlar yüzünden kendini kötü hissetme ver cevabını

1|0
    0|0
  • kim o sevgiln mi

1|0
    0|0
    • 1ay

Değil tanıdığım biri

Yükleniyor...