Boy cok mu onemli?

kizlar sorum daha cok size bir erkek gordugunuzde boyu nekadar etkiler sizi yani kisa olursa gozunuzde dusermi mesela erkekler kizlarin boyuna en son bakar sizin icin nekadar onemli bu konu.

simdiden tesekkur ederim.

1|0
19|4

En İyi Kız Görüşü

• İlk görüşte dış görünüşe önem veriyo insan ister istemez çekici bişeyin olması lazım boyun kısa ise gözler mesela veya bakışların sağlam olmalı. Sonrasında eğer tanışma fırsatı oturup konuşma fırsatı yakalayabildiysen ne ala önemli olan özgüven mizah konuşma tarzın bir şekilde bağlarsın kendine çekici gelebilirsin sadece taktik bul kendine :)

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• kızların çoğu erkek bulamıyor siz hala boy önemli mi diyosunuz kendinize güvenin ya kızları şımartmayın fazla. 155 kız 180 erkek istiyor. ilk bakışta önemli olabilir ama Panthera arkadaşımızın dediği gibi sadece ilk aşaması ilgi çeken çekici gelen bişeydir bu. asıl önemli olan kişiliğin karakterin kariyerin kendine olan saygın ve özgüvenindir kardeşim. benim boyum senden 15-20 cm uzun diye senden daha kaliteli biri olmam. kızların önemli dediğine de bakma tarkan 165 hepsi ölüyor ona :D sen kariyerini yap kendini sev ve güven

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Boy önemli ya keşke uzun olsam 😂😂

0|1
    0|0
  • Uzun boylu olsun isterim çünkü ben kısa değilim, olmuyorsa da yapacak bir şey yok.

0|1
    0|0
  • Boyla sevginin alakası neya saçma bence

0|1
    0|0
  • Benim için önemli değil o kadar ama 1.70 olsun isterim en azından çok takmam insanın ici önemli olan ama boy yine de etkiler kızları genel olarak mesela bir arkas im var en az 1.80 istiyo :D boyle kızlar da var tabii çok hem de

0|1
    0|0
  • onemli olan huyu bence islev mislev degil

0|1
    0|0
  • sevdikten sonra kimse umursamiyo

0|1
    0|0
  • Önemli şimdi yani

0|1
    0|0
  • Benimde boyum kısa sorun yok

0|1
    0|0
  • Boy önemli değil. Nişanlım benden kısaydı ama şu an evliyiz 😊

1|0
    1|0
    • 1ay

peki rahatsiz oluyormusun veya o rahatsiz oluyormu

• 1ay

Allah vergisi zaten insanın elinde olan bişey mi? Birbirimizin boyunu sorgulayacağımıza beyin yaşımızı sorgulayalım önce. Saçma sapan takıntılar😒 Armutun sapı üzümün çöpü derken 40 yaşına gelip ben evde kaldım diye ağlıyorlar sonra. Sen kimsin önce onu sorgulayacaksın sonra isteyeceksin dört dörtlük birini. Öyle bir insanda yok ya zaten. Kızlarımız çok dizi izliyor

• 28gün

tebrik ediyorum cok guzel anlattin yorumlarn icin cok trssekur ederim.

• Benden kısa olmadığı sürece sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • Çok önemli bence.

0|0
    0|0
  • Cok onemli.

0|0
    0|0
  • boya falan cok takılmam

0|0
    0|0
  • ben uzun boylu oldugum için, boyu önemsiyorum.
    bazılarında hiç sırıtmıyor

0|0
    0|0
  • Ne çok uzun olsun ne çok kısa

0|0
    0|0
  • boyu 1 75 in aşşağısında olmasa iyi bence

0|0
    0|0
  • 1.80 den aşağı kısa

1|0
    1|1
  • Önemli tabiki. 1.75 erkek istemem

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• 1.90'ım keşke 1.55 bir kız bulsam minnakçık dediğim oluyor :D

1|1
    0|0
  • O kadar soyleniyo onemli olan islevi diye ama yinede boya bakiyolar ;)

0|1
    0|0
  • Kızların büyük çoğunluğu önemsiyo aynen

0|0
    0|0
Yükleniyor...