Esrar (Marijuana), Turkiye'de yasallassin mi?

Bence evet cunku sigara ve alkolden daha zararsiz, ve insanlarin daha bariscil ve mutlu olmasini sagliyor.

• Evet
    42% (10)58% (11)49% (21)Oy Ver
  • Hayir
    58% (14)42% (8)51% (22)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|14

En İyi Kız Görüşü

• Bence yasallanmalı yoksa önüne geçilemez başka ülkelerde nasıl insanların günlük tüketim miktarı belirlenip yasallaştırılıyosa ülkemizdede yasallaştırılmalı. Sonuçta bunu içenlerin fazla olduğunu hatta %70 oranında olduğunu hepimiz biliyoruz kimse kendini kandırmasın bilmedikleriniz de var illaki :)

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Sigara serbestse esrarda serbest olmalı.. Ama bana sorarsan 2 si de yasaklanmalı. Uyuşuk beyinlerin sağladığı barışçılık sahte bir durumdur.. Böyle saçma mazeret mi olur?

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• seninki esrar kafasıysa kimse kullanmasın. etraf saçma insanla dolu zaten

0|0
    0|1
    • 1ay

Benim kafam yok Şu an , sacma insanlar da sacmaliktan kurtulur zaten normal kafalarla insanlar bu halde belki degisir

• Yep yep yep

0|1
    0|0
  • Hayir

0|0
    0|1
  • böyle çok isteyenler için kapalı bir mekanda etkisi geçene kadar çıkamamak kaydıyla, bağımlı olunmayacak şekliyle olsun.. hani merakınız geçsin, tamam kafanız güzelleşsin bir bakın:)

0|0
    0|0
  • Alkol ve sigara yasaklanmalı asıl.

0|0
    0|0
  • Sigarada yasaklansın leş gibi iğrenç sigara kokusunu çekiyoruz zaten.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• tamam devlet senin fikrini önemsiyordu zaten. istersen kanun hükmünde kararneme çıkartalım ne dersin. yanına hint kenevirinide ekleyelim geçimini sağlayanlar rahat etsin değil mi ;)

0|0
    0|1
    • 1ay

Devlet benim fikrimi onemsemesin ne onemi var bir oneri sundum sacma bir cevap vermissin

• 1ay

fikir var toplumu inşa eder fikir var toplumu altüst eder. bence bu senin zevkine göre bir karar kusura bakma saçma sapan dediğin şey benim değil senin ki bu kadar komik olma.

• 1ay

Dunyada yasallastiran o kadar ulke komik mi oluyor yani? Amsterdamda yasal ama suc oraninin dusuklugune bak.

• Hollanda'da yasal yolsuzluk tecavvüz gasp cinayet Yok neredeyse

2|0
    0|0
  • Torbaci kovalamaktan sikildinmi ☺

0|0
    0|1
  • keyif verir ama insan pisikolojisini bozar zamanla öyle barışçıl olur olaylarıda hıkaye toplumun sistemi bozul yasak olmalı!

0|0
    0|0
  • kız kardeşin ablan olur olmadık yerde üflediğinde tekrar sorarsın kendine

0|0
    0|1
    • 1ay

Uflesin ne zarari var, cahil MAL mal yorum yapma it

• 1ay

dostum gerçek bir neyine sahip olsaydın açıklardım bu beyinle bu yaşa nasıl geldin adamım

• 1ay

Bilimsel olarak kanitlanmis bir zarari yok..

• evet

0|0
    0|0
  • İçmem ama belli bölgelerde içilebilir

0|0
    0|0
  • Evet yasallasmali.

0|0
    0|0
  • Nasıl zararsız?
    Düzenli kullanan bir çok kişiyi tanıyorum ve artık zor konuşuyorlar

0|0