Çocukları anne-baba ya da çevreyle korkutacaklarına Allahtan korkutsalardı bu kadar sorun olur muydu?

Anne babasından korkarak büyüyen gençler anne baba baskısının biraz azaldığı bir yerde yanlış yapabiliyor ya da elalem ne der korkusuyla yetiştirilmiş bir genç farklı bir şehirde yanlış şeyler yapabiliyor ama her an Allah'ın gözünün üstünde olduğunu bilen biri kıyıda köşede de bile yanlış yapmaktan kaçınmaz mı

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Evettttttttttttttttttttttttttttt sonuna kadar katılıyorum.. Sorumluluk olmadan sadece korku ile büyüyen çocuklar hem bocalıyorlar hemde sorumluluk altına giremiyorlar..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Yahu sizler, sözde muhafazakar kitle Allah'tan korkuyorsunuz da noluyor?

Nerede bir tecavüzcü, kadına şiddet gösteren (şort giydiği için tekme atan) hırsız, katil varsa ne hikmetse Allah inancı olan muhafazakar kitleden çıkıyor.

Sizler değil misiniz Ensar vakfında küçücük oğlan çocuklarına tecavüz eden? Sizler değil misiniz küçücük kız çocuklarını kaçırıp tecavüz edip öldüren?

Maşallah bakıyorum da hepiniz Allah'tan korkuyorsunuz

0|0
    1|0
    • 1ay

Mal mısın onlar Allahtan mı korkuyor Allahtan korksalar yaparlar mı duymadın mı ırmağa tecavüz eden pisliği komşular duymasın diye korkuyor

• 1ay

Seninde hatalarım var bak Allah lafını duyunca hemen tecavüzcüleri şiddet uygulayanları felan yapıştırıyorsun bu çok etik bir davranış değil

• 1ay

Ve benim lafım anne-baba çevre ile çocuklarını korkutanlar mesela çevre erkek yapabilir diyor Allah erkeklerde yapamaz diyor

• korku edebiyatıyla büyüyen nesli gördük.
    allahla korkutmak dinden soğutur.
    ahlaklı bireyler yetiştirmek için dini doğru anlamak ve anlatmak gerekir

1|0
    0|0
  • Güzel soru, haklısın...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ne Allahtan korkarim nede cevreden.

1|0
    0|0
Yükleniyor...