Erkeklerden telefon numarası almanın belli bir taktiği var mıdır?

Erkeklerden telefon numarası almanın belli bir taktiği var mıdır?
Bu kadar düştüklerini düşünmüyorum 😂😂

Kızlar, erkeklerden telefon numaralarını nasıl alıyorsunuz? Kendinize özgü, çok dikkat çekmeyecek bir taktiğiniz var mı?
Paylaşsanız da aydınlanasak 😄
Erkekler, kızlar nasıl telefon numaranızı istiyor, paylaşsanız da öğrensek 😄

İyi eğlenceler 😊

0|0
13|34

En İyi Erkek Görüşü

• erkek çekinmezki kimden çekincem.. beni mi taciz etcek :D nerde o günler deriz. hahah

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• numaramı yeni aldım unuttumda seni arasam söylesen olur mu demiştim cok sacma ama etkili 😂😂😂

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 33

• Bunlar mizahi anlamda güzel espriler ama pratikte öyle bir dünya yok.

Çoğu erkeğin daha önce hiç tanımadığı bir kıza numara vereceğini sanmıyorum.
    Ama biraz muhabbetiniz, tanışıklığınız varsa doğrudur. TC numarasını bile verebilir.

1|0
    0|0
  • tanımadığım kişilere telefon numaramı vermem bayanda olsa farketmez iş dolayısıyla verilebilir ya da önemli bir durum olur verilir...

1|0
    0|0
  • haykırdım ya 😂😂 bu kadar düştükleri düşünebilirsin çünkü o kadar düştüler hatta kız numarasını isterse fake olduğunu bile düşünebilir allah allah fake mi lan gibi cümle duyar gibiyim 😂😂

1|0
    0|0
  • İki sohbet et iste; erkeklerin sapık derdi yok ki kadınların çeyreği kadar bile. İlgi duymasa dahi çekince duymaz geneli, ekstra prensibi olan varsa o reddeder.

1|0
    0|0
  • yokturdur

1|0
    0|0
  • ben vermem.

1|0
    0|0
  • ben 6 yıl biriyle olunca bunlardan uzak kaldım, o kadar ezik tipler var ne yazık ki

1|0
    0|0
  • Özellikle taktik uygulamıyorum. Telin ne diyorum.

1|0
    0|0
  • Kızlar gtsin istesin vermeyecek erkek yok 😃😂

1|0
    0|0
  • Ahaha ne taktiği lan :D

1|0
    0|0
  • Ya ben numaranızı alsam , bir leke görürsem sizi arayıp sorsam falan çok denk geldi kuru temizleme de çalışıyorum malum..

1|0
    0|0
  • Git iste verir yani :D

1|0
    0|0
  • bir saçma b uygulama da vaktimi harcadığım da başıma gelen hadise..
    adam profilinde resmî bile bulunmayan bayanlara numarasını toplu mesaj atıyor hayret ettim 😂😂

1|0
    0|0
  • Virmem

1|0
    0|0
  • Ben sana bisey soylim mi kqrdes taktige falan gerek yok cogumuz abazayiz hemen veririz 😂😂

1|0
    0|0
  • Yiğidin numarası meydandadır alması çok da zor olmaz yani :D

1|0
    0|0
  • İsteyene bağlı 😀

1|0
    0|0
  • Kız güzel olsun banka kartimin arkasındaki son üç rakamı bile veririm

1|1
    0|0
  • genelde benimkisini en yakın arkadaslarımdan istiyorlar :D o kadar cesaretli kız görmedim :D

1|0
    0|0
  • Abazaya denk gelirsen tabi tcni verir

1|0
    0|0
  • 125 karakteri geri sildim yorum yapmıyorum.

1|0
    0|0
  • tipine bakarım, spam sms atacak tipi yoksa veririm asjdfkajf

1|0
    0|0
  • benim taktiğim de kızın kurtulışu yoktur :D

1|0
    0|0
  • Resimdeki arkadaşa katılıyorum.

1|0
    0|0
  • Doğru demiş ne var ne yok söyler sana

1|0
    0|0
  • onların sizlere olan itimatından veriyorlar ikini iste bak bakalım ne oluyor

1|0
    0|0
  • İstemek en basiti.

1|0
    0|0
  • ya sesiniçok merak ediyorum diyebilirsin ;)

0|0
    0|0
  • Benimki kartvizitimde yazıyo zaten müşterim olması alabilmesi için yeterli 😀

1|0
    0|0
  • Git , iste direk :D

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 12

• Evet hıc vermek ıstemeyenını gormedım sen sormadan soyluyolar

1|0
    0|0
  • Hiç anlamam bu işlerden 😂

1|0
    0|0
  • kim bu adam nekadar taniyosun ona gore taktik vereyim :) mesela benim calistigim firmada satisciydi ara sira gelip giderdi bende sirket telefonundan buldum, hatta cokta sevinmis mesaj attigima :)

1|0
    0|0
  • İnternetten bulurum önce sonra konuşmayı ilerletir numarayı alırım. He internetten bulma şansım yoksa gider telefonunuzu kullanabilir miyim derim kendimi ararım 😂😂

1|1
    0|0
  • bana zorla telefon numaralarını vermeye çalışanlar oldu ne taktiği? git iste direkt verir zaten

1|0
    0|0
  • Haha aslında numara isteyen erkek değil numara veren erkek centilmen erkek gibi erkektir. d

1|0
    0|0
  • Hayatimda hic bir erkekten numarasini istemedim. Seni begenmislerse kendileri soruyor zaten :/ Türk erkegi bu konuda firlamadir ya.

1|0
    0|0
  • direk istemek en iisi

1|0
    0|0
  • Taktiğe gerek yok bence iste verirler hemen :p

1|0
    0|0
  • Kolay ya :)

1|0
    0|0
  • Çok taktiklerim var hepside işe yaradı şimdiye kadar ama şans önemli faktör söyliyim sana.

1|0
    0|1
  • biz ayni yerde cakisiyorduk. o yuzden tezgahta olmadigi zmaanlar musteri gelirse depoya gidip cagirmak zorunda kaliyordum. Numaranı ver de birsey olursa ararim dedim hemen verdi 😄😄

1|0
    0|0
    • 1ay

Farklı yerde çakışabilen insanlarda mı varmış? İlginç.
      İyi çakışmalar.

• 1ay

ahahah çalışıyorduk yazacaktm 😄😄

Yükleniyor...