Ne yapacağımı cidden sapıttım?

Arkadaşlar,23 yaşında sağlık mezunuyum şu an bir işte çalışmıyor daha doğrusu iş yok, yurtdışındayım, ailemle aram iyi değil babam bana önceden çalışma dedi ben karşılarım dedi şimdi benden ayağını çekti ne halin varsa gör diyor ozaman neden zamanında bana buna inandırdı, buralardan gitmek istiyorum ama tek garantı ev almak Türkiyedede ev pahalı nasıl biriktiricem o parayı ben bir yandan evlilik yaşım geliyor ve bir yandanda birşeylerde okumak istiyorum gezmek tozmak istiyorum yani başka ülkeleri ne yapıcam ben? Şimdiye kadar hep babamın peşine takıldım onun isteklerini yaptım ama o beni kandırdı onu asla affetmıcem ama ne yapabilirim onları görmek istemiyorum ev kiralasam türkiyede oda olmaz... ne yapıcam 😢😢😢😢😢😢😢😢😢😡😢😢😢😢😢

0|1
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• Sağlık mezunusun hemde yurt dışından Türkiye de çalışma gibi bir şansın yok mu?

0|0
    0|0
    • 1ay

vardir, ama oraya gelme imkanim yok maddi konuda soruda oldugu gibi babam beni kandirdi o. c

• 1ay

Kafanı boşaltıp mantıklı konuşabileceğin biri ile konuş bence ani karar verip pişman olacağın bir şey yapma

• 1ay

valla burada öyle insan olmadigi icin bu sayfadayim, herkes sahte burada. neyse tskler

Erkekler Ne Diyor 1

• İşin olmadan hiç bir şey tuturamazsı! oncelikle iş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...