Sürekli hayatimi merak eden tipler var?

Universite son sinif ogrencisiyim arkadaslar. Sinifta iki kiz var beni deli gibi kiskanan. İkinci sinifta yapmis oldugum bir iki hata yuzunden açığımı bulduklari icin yeni tanistiklari herkese samimi olduklari insanlara direk benimle ilgili dedikodu yayiyorlar. Aaaaa biliyomusun o kimle cikmisti sununla yatmis kalkmis haberin var mi vs vs iclerinde muhbirim oldugundan ;) salaklarin haberi yok tabi herseyi ogreniyorum. Birde ben bilmiyormusum gibi okulda geliyolar yanimdan gecerken beni süzüp süzüp selam veriyorlar. Kalitesizligi goruyor musunuz? Ben ikisinin de nelerini biliyorum. Ancak kendime yakistirmiyorum dedikoduyu karakterime ters. O yuzden kimseye su soyle bu boyle diye misilleme yapamam. Bikac haftadir samimi oldugum bir erkek arkadasim icin de bunlar sevgilimi takiliyolar mi diye arastirma icine girmisler. Deli gibi arastiriyolar 🙈 Ben bunlara sizce ne yapmaliyim?

0|0
4|17

En İyi Erkek Görüşü

• Yanlarından geçerken durdur onları etrafta senin adına konuştuklarını bildigini söyle yapmayın ben sizin şu veya bu olayınızı yaymamı istemiyorsanız susun de ve bunları söylerken muhakkak yanında bir kişi olsun konuşmaları duysun lakin söylediklerini de çarpıtıp anlatırlar

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Neyini kıskanıyorlar? Gururunu okşuyorlardır mutlu olabilirsin😊Onlara çok incitici birşey mi yaptın da sana kafayı takmışlar? İnsanlar ne kadar yorucu.. Kızlara direkt gidip onları tehdit et, hakkımda dedikodu yaymayı kesin, sizlerle ilgili şunları biliyorum desen? İşe yarar mı ki? ya da takma boşver. Gelecekteki mesleğini, kazanacağın parayı, geleceğin yeri etkilemeyecekse önemli değil. Ne güzel işte önemsiyorlar seni, değerlisin onların gözünde ki bu kadar uğraşıyorlar seninle😊

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• var öyle tipler

0|0
    0|0
  • Tamam

0|0
    0|0
  • herkes te var o sorun

0|0
    0|0
  • sorma bendede var

0|0
    0|0
  • Kimseyle yatmadim de

0|0
    0|0
    • 1ay

Onlarin laf soz ettikleri insAnlari karsima alip konusmaya bile degmez. Aciklama yapmam demek onlari kaale aldigimi soylentileri onemsedigimi gosterir. Oyle dusunuyorum yanlis mi sence?

• 1ay

Haklisin siz kimsiniz kopekler de. Siz yokken ben vardim de. Gunah benim suc benim de

• 1ay

Hahah yaaaaa 😂

• Bence pek umursama sen kendini bildikten sonra onlarin ne dedigi umrunda olmasin emin olki seni kiskandiklari icin ole konuusuyorlar

0|0
    0|0
  • Sende onlarda basitsiniz sadece et yığînisiniz duygu vs hicbiriyle sizi işkillendiremiyirun yani

0|0
    0|0
  • kimsin sen nerelisin nereden geldiniz buraya sevgilin var mıydı kaç kişi oldu sad

0|0
    0|0
  • onlarin varligi senin egonu tatmin ediyor😀

0|0
    0|0
    • 1ay

İlk zMnlar evet :) ama is artik midemi bulandirmaya basladi. Rahatsiz ediyor

• 1ay

onlardan kurtulduktan sonra onlari özlersin 😀 vitamin hapin diyelim 😀😀

• Takmayabilirsin

0|0
    0|0
    • 1ay

İlk zamanlar takmadim. Ancak beni enayi gibi gormelerini de istemiyorum. Dun insta hikayede bir yazi paylastim hepsinin kulagima gidecek biliyorum. En azindan benim biseylerden haberim oldugunu anlasinlar diye yazdim

• 1ay

Mutsuz sansinlar yazmissin nasil mutlu sanicaklar

• 1ay

Onlar oyle sanicak ama mutlu olunca deli olucaklar

• salla gitsin. İlgilenme daha çok sinir olurlar

0|0
    0|0
  • İçimden bir his bu iki kızdan birinin sen olduğunu söylüyor 😀

0|0
    0|0
  • Dehşet verici.🙄

0|0
    0|0
  • Demek yattın kalktın millette ne kadar ayıp Hmm çok ayıp,

0|0
    0|0
  • Agızlarina sc derslerini ver..

0|0
    0|0
  • Çekici geliyorsun demek :)
    Sert ol biraz

0|0
    0|0
    • 1ay

Cidden begeniyorlar. Bunu farkediyorum. İnanilmaz icleri pislik dolu

• 1ay

arada kardeş ya da gardaş de
      yaklaşamazlar bile sana

Kızlar Ne Diyor 3

• Görmezden gel. O insan tiplerinden her yerde var maalesef

0|0
    0|0
    • 1ay

Bu kadar cirkef insan gormedim ben hayatimda inanilmaz iki yuzluler. Herkesin arkasindan konusup sonra gelip canim cicim millete sariliyorlar.

• 1ay

Aynen kalitemi dusurmek istemiyorum ben onlar gibi. İnsanlarin gozunde bir agirligim var. Bende arada insta hikayeden sozler paylasmayi dusunuyorum gerekli merciilere hemen gidecek zaten biliyorum. En azindan haberim oldugunu anlasinlar konusulanlardan ki selam vermeye yuzleri olmasin. Paylastigim soz suydu ; Akilli insanlar yeni fikirleri, normal insanlar sonuçları, küçük insanlarsa baskalarinin hayatini konusurlar ;)

• 1ay

Onlar artık bu sözü üstüne mi alınır yoksa kime söylediğin konusunda araştırmaya mı girişirler bilmiyorum. Umarım doğru adrese gider mesaj :)

• Görmezden gelmek en iyi davranış şekli olur bu durumda

0|0
    0|0
    • 1ay

Ama beni salak yerine koyuyorlar sinidnoluyorum. Benim de biseylerden haberleri olsun istiyorum

• Geçmişte kaç sevgilin oldu ki böyle cok abartıyorlsr yani okuldan cok kişiyle mi cıktın

0|0
    0|0
Yükleniyor...