Toplumsal cinsiyet ve medya?

Arkadaşlar Şu an toplumsal cinsiyet ve medya dersindeyim. Hoca derste kadın erkek eşittir. Erkeğin bir üstünlüğü yoktur dedi derste bu söze onay veren erkekleri bir göreyim. kızlar sizde bildirin görüşlerinizi canlarım benim

0|0
4|19

En İyi Erkek Görüşü

• Eşit olması mümkün değildir
    Aynı haklara sahip olabilir ama eşi olamayız
    Erkek ve kadın birbirinin tamamlayıcısıdır

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İNSAN HAKLARI KONUSUNDA KESİNLİKLE EŞİTLER !!

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Eşittir zaten, diğer fikirleri önemseme. Değildir diyenler yobazdır... Allah katında eşittir, bu konu tartışmaya kapalıdır. Ama fiziksel üstünlükler elbette vardır...

1|0
    0|0
  • Kadın ve erkek farklıdır fakat yaşama hakları , özgürlük ve adalette eşitiz kesinlikle. Hatta kuranda kadına erkekten daha çok hak tanınmış ve koruma altına alınmıştır kadınlar canımız.

1|1
    1|1
  • Normal sosyal yaşantıda bencede eşitiz ama mevzu 2li ilişkiye gelince öyle olmuyo kızlar hep sen erkeksin sen yapıcaksın desede ertesi günü biz eşitiz sen yaptıysan bende yaparım diyip basıyolar eksiyi 😠

1|0
    0|0
  • Bence böyle bir kıyas yapılamaz kategoriler farklı A, 5 ten büyüktür gibi bir kıyaslama yapılamaz biz toplum olarak A yı 6 olarak görürsek ancak ve ancak o zaman A 5 ten büyük olur

1|0
    0|0
  • Hocan doğru söylemiş.

2|0
    0|0
  • kadın erkek eşit değildir. kadınlar narindir ve önceliklidir. bundan ki kadınlara toplu taşıma araçlarında öncelik veririz.

1|0
    1|0
  • tabi ki de esit.

2|0
    0|0
  • Eşittir lafı kadın erkek hakları aynıdır bir farklılık yok zaten fakat kadınlar eşitlik lafını anca erkeklerden üstün olduktan sonra kendilerini eşit görüyorlar

1|0
    0|0
  • bence de temel hak ve özgürlükler konusunda eşittirler

1|0
    0|0
  • Bir kadin, kocasinin dizindeki cerahatlari diliyle bile Temizlese "Koca" sinin hakkini odeyemez.

Kadin erkek esit degildir. esitse m. q onlar calissin biz ev isi yapip muge anli izleyelim:

0|1
    1|0
  • Madem kadın erkek eşit kılıbık erkekler neden var diye bir sorsaydin keske 😂😂

0|0
    0|0
  • peki o zaman neden hep bizden daha çok kazanan erkekleri seçiyoruz hocam diye sorsana... sormayacaksın biliyorum...

0|1
    1|0
  • Haklar bakımından eşittir

0|0
    0|0
  • Onaylıyorum.

0|0
    0|0
  • kadın erkek eşit olsaydı
    arada sırada doğum yapan erkekler görmek lazımdı,

0|0
    0|0
  • ne okuyosun ki

0|0
    0|0
  • benim pipim var nerden baksan 18 cm öndeyim ben kızlardan bence eşit deyiliz yani 😅😛 hertürlü geceriz sizi yaradılış dan gelen bişey bu

0|0
    0|0
  • Genel olarak eşit ama fıtrat olarak değil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Tabiki de esittir bunu kabullenemeyen insanlar yuzunden suanda senin kafandaki soru isaretleri

1|0
    0|0
  • tabiki de eşit değildir

1|0
    1|0
  • Sence eşit değil mi?

0|0
    0|0
Yükleniyor...