Boşanma esnasında yaşanılan genel olaylar ve duygular nelerdir?

Boşanma esnasında yaşanılan genel olaylar ve duygular nelerdir?Boşanma esnasında yaşanılan genel olaylar ve duygular nelerdir?

0|1
6|30

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer çocuk yoksa hani ilk nikah memuru soruyor ya evlenmeyi kabul ediyormusunuz diye işte o kadar kolay oluyor.. Ammaa çocuk varsa ve eşin çalışmıyorsa her hangi bir geliri yoksa işler değişir.. Hele bir de hakim bir bayansa.. :) :) Adama al bavulunu git evden ( çok çok afedersin ) donlarınıda evde bırak diyebilir eşin alacak onları diyebilir.. işte bu yüzden boşanmak üzere olan erkekler kendilerini asgari ücretten gösterirler işlerinde.. :) :) Ama tabii ki duygular açısından zaman geçene kadar tamamen bir yıkım.. Tabii duygular tamamen bitmişse hiç sorun yok.. sorun sadece çocuklar olur..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Genelini pek bilmiyorum ama ben 26 yıllık bir evli kaldım ve boşandık hastaydım kanser hastası teşhis konusunda geç kalındığı için de durumun biraz kötüydü kemoterapiler dolayısı ile yataktan kalkamıyordum benimle uğraşmak istemediği için boşanmak istemişti. Sinirlendim çok kızdım ölüp başına kalmayayaım diye en zor dönemimde boşanmıştı benden inadına iyileştim. Halada kendisinden nefret ederim.

2|0
    0|0
    • 1ay

Sizin adınıza gerçekten üzüldüm. Evliliklerde hastalıkta ve sağlıkta diye söz verilir halbuki. Ama çoğu erkek kaçmayı ve sağlıklı başka bir kadınla hayatını devam etmeyi tercih ediyor. Allah onları ıslah etsin demekten başka bir çare kalmıyor.

• 1ay

vay şerefsiz o nasıl bir koca ya gerçekten üzücü bir olay allah kimsenin başına vermesin onun yaptığı çok yanlış zamanında neden boşanmadıda şmdi boşanıyor allah ona iki katını verir cezasını çeker siz kurtulduysanız sorun yok hayatınızı yaşayın allah sağlık sıhhiyat versin sizede

• 1ay

çok üzücü bü yazdıklarınız.. İnanki size yapılan bu durum hiç bir erkekliğe sığmaz.. Yazıklar olsun ona diyorum.. Ama mutlu olun lütfen ; size gerçek yüzünü göstermiş.. Sağlıklı - mutlu - güzel bir yaşam dileklerimle...

Erkekler Ne Diyor 29

• Eğer 16 yaşından küçük çocuk yok ise pek sorun olmuyor genelde.. Ancak küçük çocuk varsa olan her şey onlara oluyor..9 Yaşında aynı travmayı yaşadım ortada kaldım.. Babannem istemdi ve bir yıl sonra babam öldü annem yeniden evlendi çok şükür üvey babam mükemmel bir insan çıktı mekanı cennet olsun.. ya başka türlü olsaydı? Evlenirken hiç bir şeye bakmayarak evlilik yapıp sonra çocukları mağdur edenlere nefret kusuyorum..

2|0
    0|0
  • Büyüklerin bencillikleri, kıskançlıkları, nefretleri, beceriksizlikleri sonucu, çocukların hayatının alt üst olmasıdır, boşanmak.

1|0
    0|0
  • İki taraf içinde ortak anıların daha devam etmeyeceği bir Örnek olabilir bununla birlikte çocukların taşıyacağı yükümlülükler çok o yüzden bir aile kararı gibi uzunca düşünülüp karar verilmeli; duygusal açıdan bu durumu kaldırmakta zaman alabilir.

1|0
    0|0
  • Hiç aklıma getirmek istemediğim, kimsenin de yaşamamasını dilerim. En büyük etki çocuklara oluyor maalesef.

1|0
    0|0
  • bilmem boşanmadan da anlayamam sanırım..

1|0
    0|0
  • Boşandığın kişiye bağlı bu sorunun cevabı dostum...

1|0
    0|0
  • bilmiyorum kimseyi boşamadım:)

1|0
    0|0
  • Hiç boşanmadığım için bilemeyeceğim:o

1|0
    0|0
  • Kimisi davul zurnayla boşanır kimisi hüzün içinde... ama ne olursa olsun olan hep çocuklara olur...

1|0
    0|0
  • Türkiyede genelde 2 tarafta kuduz gibi saldırırlar birbirlerine. Duzgunce ayrilanlari nadir oluyor.

1|0
    0|0
  • Travma...

1|0
    0|0
  • onu bilmem ama Allah kimsenin yuvasını yıkmasın

1|0
    0|0
  • herkese farklı kimi sevinir kimi üzülür bu nu genele baglamak zor

1|0
    0|0
  • Üzüntü sıkıntı

1|0
    0|0
  • hiç yaşamadım, şahit olmadım ama eğer çocuk varsa en fazla etkilenen onlar oluyor

1|0
    0|0
  • anlaşmalı boşanmada zaten hemen boşuyor çekişmeli boşanmada da kadın nafaka felan koparmak için türlü türlü yalanlar sunuyor işte

1|0
    0|0
  • şu an ne hisediyorsan duygular o şekilde devam eder

1|0
    0|0
  • Her zamanki gibi tek üzülen masum çocuklar oluyor

1|0
    0|0
  • Çocuk varsa olan çocuklara oluyor 😊

1|0
    0|0
  • kimisine göre kurtuluş kimisine göre zulüm :(

1|0
    0|0
  • Ençok etkilenen çocuklarçcevre basksı

1|0
    0|0
  • olan her zaman varsa cocuklara oluyor eşler bir şekılde hayatını ıdame ettırebılıyorlar.

1|0
    0|0
  • huzursuzluk genel ve özet olarak bu

1|0
    0|0
  • Hakim bize evli misiniz diye sormadı bile. 3 dk. da çıktık

1|0
    0|0
  • Erkek boşanma anında bayram yapar kadın üzülür 2-3 ay sonra kadın göber atar erkek ağlar

1|0
    0|0
  • Uzuntu duygusallik

1|0
    0|0
  • Zor bir soru başıma gelemediği için bişey diyemem

1|0
    0|0
  • kadının ne kadar para koparabilecem düşüncesinden başka yaşayacak birşeyi yoktur...

0|0
    0|0
    • 1ay

Artık bunu günümüzde erkeklerde yapıyor. Sadece kadınlara yüklenmemek gerek.

• 1ay

nasıl yapıyolar? kim yapıyo? biraz örnek verir misin?

• 1ay

Artık günümüzde kadın çalışıyor ve erkekten daha iyi durumda ise bu seferde o zorluğu erkek çıkarıyor. Nafaka alan, para alan bir sürü erkek var.

• Bir avukata sor

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben erkek arkadasimdan ayrilirken felaket oldu ortalik kiyamet alanina döndü. Arada cocuklar ve nikah olsa eyvahlar olsun düsünmek bile istemiyorum. Hele birde aldatma varsa hic hic düsnmek bile istemiyorum. Birde karadenizli olunca daha bir coskulu yasiyor insan bütün duygulari :-)

1|0
    0|0
  • Çocuk ortada kalıyor kendimden biliyorum :D

1|0
    0|0
  • Hiç bir duygu yaşamadım biran evvel bitsin işlemler die baktım

1|0
    1|0
  • Mutsuz bir evlilik sürmektense boşanmak daha iyi benim görüşüm.

1|0
    0|0
    • 1ay

tabiki zaten mutsuz hayat çekilmez ve sonunda eşler birbirlerini aldatacaklar en iyisi boşanmak ve çocuk varsa zaten olanda ona oluyor

• Benim annem bosanmadi o o. c

1|0
    0|0
    • 1ay

neden ne oldu

• 1ay

her şeyın yalan oldugu bu hayatta kaldık kendı dogrularımızla oda ınsallah bızı goturur cennetın guzel bahcelerıne...

• 1ay

Ben yola cıktıgımda yanlızdım ve sımdı yıne yanlız olarak devam edecegım hayatıma bır an gırıp var sandıgım ınsanlarda yok olunca...

Yükleniyor...