Kapat

Trafikte geçen sürede ne kadar sakin kalabiliyorsunuz?

Son raddeye kadar sakinliğimi koruyabiliyorum öyle ki bazen keyif bile alıyorum. Bulutların güzelliği💙💙⛅️Trafikte geçen sürede ne kadar sakin kalabiliyorsunuz?

0|0
15|52

En İyi Erkek Görüşü

• arabayı sadece haftasonu kullanıyorum. Veya metrobüs yakınına kadar arabayla gidip yakınına park edip.. gideceğim yere metrobüsle en fazla 20 - 30 dakikada gidiyorum.. ama bagaja koyacağım bir eşya varsa tabii o zaman sinir krizi geçirme durumları.. :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tahammul
    Edemiyorum bu yuzden sakin zamanlarda aksamlari cikiyorum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 51

• Çabuk sinirlenirim. Ne kadar ehliyeti olan adam var gerçekten araba kullanmayı başaran insan sayısı çok az

1|0
    0|0
    • haklısın

• İşte sapık bildiğin sanki öyle hızlı gidince ne olacak insan normalde bakacaksa bile bakmaz bence. Kız olsam ben öyle yapardım şahsen bizimkiler akılsız biraz

• şekil yaptıklarını zannediyolar ama tam bir aptal durumuna düştüklerini bilmiyolar

• bende gayet sakinim ama 3 kuruşa araba alıp herkesin canını tehlikeye atan kişiliksiz tipler canımı sıkıyor

1|0
    0|0
    • haklısın bilinçsizce kullanıyolar

• umurlarında değil ki insanlar, sonra da ölümcül kaza oluyor, yazık cidden ehliyetten önce bilinç dersi verilmeli

• Hiç sakin kalamıyorum. O yüzden direksiyon başına geçmiyorum yoksa hergün kavga ederim ben. Asla böyle şeylere gelemem. Trafiği görünce sinirlerim tepeme çıkıyor. Cinnet geçiresim geliyor :D

1|0
    0|0
  • Gezmek dışındaki yolculuktan nefret ediyorum :)

1|0
    0|0
  • Ben çok sakin biriyim her yerde

1|0
    0|0
  • hiç sevmem. aralıksız 600 km. yolu tuvalete dahi gitmeden gidebilirim fakat bu trafikte dur-kalk lar beni yıpratıyor. hem beden hemde ruhen

1|0
    0|0
  • Aslında adamı çıldırtmasalar sakin olacamda.

1|0
    0|0
  • Müzik dinleyip basıp gidiyorum genelde

1|0
    0|0
  • Beklemeye tahammülüm yok :S

1|0
    0|0
  • aferin doğru yolu bulmuşsun das

1|0
    0|0
  • Allah hepimize sabır versin (not: bunlar çok tehlikeli bulutlar umarım doğal afet sinyali değildirler...)

0|0
    0|0
  • Benzin mazotun litresi 20 lira olsun diyorum direksiyonu tutan yola çıkıyor anasını aglatiyorlar trafigin

0|0
    0|0
  • Sen sinirli kiza benziyosn kimi kandiriyon sakinmiş mis :))

0|0
    0|0
  • Ben kafayı yerim trafikte. Sürekli dur kalk, dur kalk içime fenalık geliyor. Araba mı kullanıyorum yoksa başka bir şey mi diye çıldırıyorum arabanın içinde.

0|0
    0|0
  • Fazlaca sakinim :)
    Ama klostrofobisi olan insanları düşünemiyorum
    Onlar için tek çözüm "Cam tavan" :D

0|0
    0|0
    • klostrofobi bende de var ama çok dar alanda kaldığım zaman tutuyor :D

• Benim şahsen yok, ama ben içinde bulunduğum anı daha değerli kılmak için ya kitap okuyprum, ya da günlük planlarım düşünüyorum. Yoksa çekilmez evet.

• dün çarşamba samsun arasinda kaza olmuş 2.5 saat trafikte kaldim 15 dakikalik yolda. açtım müziği keyfime baktim :)

0|0
    0|0
  • araba dacia'ya ne kadar da benziyor

yolların benım olmadığını anladığım zamandan bu yana sakinim , en fazla 10 dakıka gec gıderım

0|0
    0|0
  • genelde kitap okurum ya da uyurum. başka türlü zaman geçmiyor trafikte. son zamanlarda şoför de uyuma noktasına geldi. neşeli olduğumdan dolayı şoför de dahil kimseyi uyutmuyorum serviste. :)

0|0
    0|0
  • Trafiğe çıkmıyorum ama sakin kalırdım

0|0
    0|0
  • çok sakin

0|0
    0|0
  • içindeki insanlığı öldürmeyen nadir güzel insanlardanmışsın trafikte :D valla ben sinir oluyorum bu trafikte

0|0
    0|0
  • çok sakinimdir

0|0
    0|0
  • Deniz yolu kullanıyorum😊😊

0|0
    0|0
  • ben sakinim makas fora 😂😂😂 acelem varsa makas ata atabgiderim ama artik heryerde yapilmiyo adami... yolar 😂😂

0|0
    0|0
  • bisiklet ile trafikte pek zaman kaybetmiyorum ( toynaklarıyla direksiyonu hafif sola kırıp yol veremeyen mitolojik canlıları saymıyorum)

0|0
    0|0
  • Direk dalıyorum ben

0|0
    0|0
  • Valla hiç sakin kalamıyorum hiç tahammülüm yok artık bıktım 16 senedir trafikten ve dangalak sürücülerden

0|0
    0|0
  • Pek sakin değilimdir :)

0|0
    0|0
  • çok sakin kalamıyorum açıkcası..

0|0
    0|0
  • valla beklerken o arabalardan cıkan zehirli gazlar devam ettikçe ileride pek fazla göremeyeceğiz gökyüzündeki ogüzellikleri bol bol seyre devam yani

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    21

Kızlar Ne Diyor 14

Yükleniyor...