Sizce doğru mu? ( Burç özellikleri) ?

Sizce doğru mu ? ( Burç özellikleri) ?

0|0
16|9

En İyi Kız Görüşü

• Yay burcuyum hep dobralığımdsn kaybettim
    Eski devgilim oğlaktı en çok yalanı ondan duydum demem o ki yalan dolan bu yazılanlar

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Buna göre biz basak terazi ve akrep burçları yancı mı oluyoruz peki koç yay balık ne b*k yesin bırakın bu işleri kardeşim yaaa 😂😂

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Yay. Eh az bencilimdir ya cok degil 😑

0|1
    0|0
  • Kovayim ve evet kaybeden insana birdaha yanasmam.

1|1
    0|0
    • 1ay

eski sevgilim de kova burcuydu bikere bitti dedi mi onlar ciin gerçekten bitiyo kesin kararlari oluyo kovalarin

• 1ay

yani ne gerek var yalan dünya da :)

• 1ay

@hintgüzeli haklısın 🌹

• Evet bana inanmayın da bu bencil olmaktan değil kaliteli yalanlar söyleyebilmemden kaynaklı :D

0|1
    0|0
  • Evet kırmasınlar beni:/

0|1
    0|0
  • Koç doğruymuş 7 sene sonra acı bir ders olarak öğrendim ne yazık ki

0|1
    0|0
  • Evet bazı durumlarda bencilim de, bencilim diye dürüstlük ve fedakarlık eksik değil kişiliğime herhalde.

0|1
    0|0
  • Hep sallamasyon bunlar ama benimkisi iyi denk gelmiş. Burcum Oğlak

0|1
    0|0
  • Yükselen burçlardanda özellik alabilirsin. Sadece burcun tek birşeyi ifade etmiyor. Almadığın özelliklerde vardır tabi. Ben tam bir AKREP kızıyım ☺

0|1
    0|0
    • 1ay

Hem isminde k harfi var hem de burcunda 😂

• 1ay

Kübra olmasında bide Tuğba bunlardan hayır gelmez 😂😂

• 1ay

Kübra ismini sevmem. Ama çok yakın bir arkadaşımın ismi iyi anlaşırız. Tuğba değilde Tuba daha iyi. 😌

• Evet. Asla kaybetmeyin sonra ulur durursunuz kapılarında ama olan olmuştur artık.

0|1
    0|0
  • Baliklar asla bencil degildir balik oldugumdan degil ciddi anlamda bencil olmak icin dua ediyorum lan ben baliklar aptaldir kandirilmasi kolay insanlardir karsidakini cok dusundukleri icicn kendileri herzaman ikinci plandadir yani bencillik sifirdir

0|0
    0|0
  • Bnmki ve bazı arkadaşlarımın ki Doğru ama burçlarda her şeye inanma yani günlük haftalık yıllar vs. genel özellikler tamamda diğerleri abartı ve saçma bana göre.

0|0
    0|0
  • Oğlak burcuyum boğa burcu arkadasimda var gerçekten yurekten severler yalanı sevmezler. annemle babam koc burcu ama bencilliklerini gormedim.

0|0
    0|0
  • Yalan😒😒

0|0
    0|0
  • başak burcuyum ve doğru demiş yane

0|0
    0|0
  • Doğru benimki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8