Kuzenim para istedi, vermeli miyim?

Benden 7 yaş büyük bir kuzenim var, kelimenin tam anlamıyla kan emici. Uyuşturucu kullanıyor, sürekli araba kiralayıp borç yapıyor. Dün benden para yollamamı rica etti ve parayı annesinin bana vereceğini söyledi. Bende tamam dedim daha sonra yengeme haberinin olup olmadığını öğrenmek için durumu anlattım. Yengem haberinin olduğunu ama benden para istemesini onaylamadığını söyledi. Yani yengem ''parayı vereceğim sen yolla'' demedi ama yollamada da demedi. Eğer yengem bana parayı vermezse zor durumda kalacağım. Bu durumda ne yapmalıyım?

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Sakin verme kardeşim. Annesi babası sen misin? Ayrıca kac yasinda adam senden para nasıl ister. Utanmaz

0|1
    0|0
    • 1ay

Ya ilk tamam yollarım dediğimden çekiniyorum şimdi. Yengem gelip parayı verse ya da ''sen şimdi yolla 1 ay sonra 2 ay sonra veririm'' dese sorun yok ama o da doğru düzgün bir şey demedi. Bu durumda dediğinizi yapacağım vermeyeceğim

Kızlar Ne Diyor 7

• Vermyceksin tabiki. Bile bile çöpe atmış olcaksin. Verme.

0|1
    0|0
  • Verme sakın uyuşturucu kullanmasına yardım etmiş olursun

0|1
    0|0
  • yollama

0|1
    0|0
  • Yollama. Ne için alacağı belli zaten

0|1
    0|0
  • verme o zaman

0|1
    0|0
  • Verme. Garantin olsa verebilirdin ama bir garanti yoksa zorda kalma bosu bosuna

0|1
    0|0
  • Gönderme sana gelmez o para.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Şüphen olmasın. asla verme

0|1
    0|0
  • Yengenden garanti ıste.

0|0
    0|0
    • 1ay

Kuzenimin bana dediğine göre yengemin parayı hemen vermesi gerekiyordu ama kadın benden para istemesini onaylamamış. Yani annem verecek derken yalan konuşmuş. Bir kere gittim kadının yanına doğru düzgün bir şey demedi, şimdi tekrar gitmek istemiyorum. Midem bulanıyor böyle konulardan ya

• Bunu yengene söyle göndermezsen zor durumda kalacağım de

0|0
    0|0
  • Kesinlikle verme. Sen kötü olursun

0|1
    0|0
Yükleniyor...