Ciddi olanlar cevaplasın lütfen üşenmeden okuyun?

Arkadaşlar annesi babası ayrı bir kızım. Çok zor şeyler yaşadım gerçekten. Bugün babama sinemaya gidelim dedim fakat kabul etmedi ve beni acele şekilde evinden göndermeye çalıstı dolabında hediye paketi vardı bayan arkadasıyla görüşecegini söyledi. Fakat giderken hediyeyi almadı. Aksam babama geldim. Ve hediye yerinde yoktu. Ev sigara kokuyordu anlam veremedim. Tv izlerken yerlerde bana ait olmayan saçlar gördüm. Her yerde ama. Babam uyandı ve bana neyim olduğunu sordu kalbimden rahatsızlığım var ve üzüntüden kalbim tuttu ağlamaya ve sinir krizi gecirmeye basladım. Verdiğim tepkiyi cok asırı buldu babam. Ve babam namaz kılan birisi eve bayan arkadası gelmiş. Benim cocukluğumun gectiği o eve annemle anılarının olduğu eve bugün kadını getirmiş. Ve bana bencil diyor haksızsın diyor ayrıca tepkimden ötürü dövmeye kalkıstı sizce kim haklı lütfen

0|1
10|8

En İyi Erkek Görüşü

• O kildigi namaz ne kadar samimi bilemiyorum, Allah bilir.

Soruna gelince, tabii ki de sen haklisin.

1|0
    0|0
    • 1ay

Kesinlikle aynı düşünüyoruz

• 1ay

peki annenle niye yasamiyorsun?
      genelde öyle olmuyor mu yani anne baba ayrilinca anne'nin yaninda kalir cocuk genelde..

evet zor bir durum gerçekten. Allah kimseye yasatmasin böyle bir durumu. sadece sabret diyebilirim sana.

• 1ay

Annemle yaşıyorum fakat babamıda görmeye geliyorum ikisi cok yakın oturuyor. On dakikalık dolmus mesafesi. Ne diyim sağol teşekkür ediyorum.

En İyi Kız Görüşü

• tabi ki de sen haklısın, hiçbir zaman hiçbir baba başka bir kadına çocuğunu değişmemeli

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Zor bir durum gerçekten, umarım doğru yolu bulur.

1|0
    0|0
  • ikinizde kendinizce haklısınız.. o bir erkek ihtiyaçları var ve annenden ayrılmış artık özgür biri. fakat sizin anılarınızın olduğu eve başka bir kadını getirmesi hoş değil. sende haklısın tepkinde fakat annende babanda özgürler artık onlarında ihtiyaçları var saygı göstermek zorundasın..

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • ayrılmışlar, gerisi seni enterese etmemeli

0|1
    0|0
  • Abartmışsın tepkini ama sana da öyle alelacele davranmaması gerekirdi babanın öpün barışın

0|0
    0|0
  • herkes hakli kendince

0|0
    0|0
  • baban bir günahkarrrr, gerçekle yüzleşşşş

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Baban kendine göre haklı ihtiyaçları olan bir adam kaç sene geçirmiş alışkanlıkları var ve boşluğa düşüp böyle şeyler yapması normal sende kendine göre haklısın psikolojin bozuk hastalığın var ve bu olaya tepki vermen gayet doğal ama babanın dövmeye kalkışması kabul edilemez ne olursa olsun Allah yardımcın olsun zor bir durum

0|0
    0|0
  • tek babasi annesi ayri olan sen degilsin, bosanmislar ve annenin de özel hayati olabilir babaninda olucal zaten yoksa tek basina mutsuz gecer. Sen bosuna kiskanclik krizi yapmissin ve sunu söylim böyle devam ederse ilerde baban evlenip cocuk sahipi olursa cok tehliklei hareketlerde bulunabilirsin

0|0
    1|0
  • üzüldüm,
    ama yine ben babama sinemaya gidelim deme gibi bir sansim yok
    herkesin derdi ayri iste

0|0
    0|0
  • annenle yolları ayrılmış ve babanın da bir hayatı var unutma

0|1
    0|0
  • Üzüldüm gerçekten. Sen haksılın tabiki. Annenle neden kalmıyorsun?

0|0
    0|0
    • 1ay

Annemlede kalıyorum fakat bugün babamı görmeye gelmiştim oturup tv izlerken bir anda yerlerde saç gördüm belki tepkim çok abartı ama aynısını yaşayınca allah yaşatmasın ama cok zor cidden

• 1ay

O zaman hiç gelmedi anıların içinde kayboldum 19umdayım yemin ediyorum 50li yaşları yaşıyorum sanki ruhumu genç hissedemiyorum

• 1ay

Hayatta olduğuna şükr et. Öyle kabul etmeye çalış. Kırgınlığın zamanla geçer zaten. Daha kötüleri var gerçekten. Üzme kendini

• herkes kendine göre haklı bence sende takma fazla

0|0
    0|0
  • Birazdan okusamm

0|0
    1|0
  • Sen haklısın

1|0
    0|0
  • Yaşadığın gercekten zor.
    Haklısın

1|0