Kapat

Bu dünyada işim yok sanırım? ya siz?

hiç bir şeyden zevk tat alamıyorum her şey boş sanki hiç hayat üzerime geldikce geldi yıkıldım tutunacak bir el aradım bulamadım dert dökecek arkadaş bir dost yok olmazmış hayat yordu açıkcası düştüm kalktım ama en hafif rüzgarda bile düşüyorum. böyle insanlar varmı? dertleşmek isterim ama sadece benim gibi olanlar

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Yasin kac ki
    bilmiyorum inanacaksin inanmiyacaksin senden daha kotu durumdayim eskiden aglardim ama artik hissiz oldum aglayamiyorum bile uzulemiyorum sanki her sey kotu olmalitymis gibi
    bir normal gunum gectigini hatirlamiyorum

0|0
    0|0
    • sadece uyurken rahatlıyabiliyorum sadece ozaman zihnim boşalıyor başka geceleri iple çekiyorum sanki geceler benim gibi ağladım cok hemde

• yaşım 19

• senin yaşın kaç?

En İyi Erkek Görüşü

• benle dertleş, derdin allahını görürsün :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Malesef zor şeyler yaşadığını görüyorum. Ama hayat devam ediyor..

0|1
    0|0
  • Kaç yaşındasın

0|0
    0|0
  • dua et

0|0
    0|0
  • anlatmak istersen dinlerim yazabilirsin özelden

0|0
    0|0
    • müsait olduğumda yazarım teşekkür

• #GizliSoruyuSoran Kardesim sorun kapandigi icin buraya yaziyrm. Cekingenlik vardir sende bendede vardi, cogu konuda islerime engel oldu. Bicok psikiyatriye gittim, yenememistim. En son gittigim psikiyatri cekingenligin duygularin ne yogunlukta hissedildigi veya belkide henuz hissedilmedigiyle iliskili farkli gruplara ayrildigini soyledi. Tabi bunu tespit edebilmek icin bana sordugu soruyu sanada sorcam simdi. Senin çocuklukta veya bugune kadar hic platonik veya sevgili olarak bir anlikta olsa ' bu kisiyi seviyorum' diye dusundugun oldu mu? Yanliz platonik veya sevgiliye 'hoslaniyorum' dusuncesini sormuyor.'Sevdigini dusundugun'yani hoslantidan yogun bir duygu, aşka yakin olan duygu hic oldu mu ya da hic olmadi mi? Bunu cok iyi duşun kardesim, eger yanliş cevaplarsan cekingenligin konusunda nasil yokedebilecegine dair vercegim tavsiyeler işe yaramaz. 'Seviyorum' diye bir anlik bile gecmiste dusunduysen ayri sekilde sadece 'hoslaniyorum' dusuncesi olduysa ayri sekilde cozum yollari var

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...