Nasıl anlayabilirim?

Uzun zamandır arkadaşlık kurduğum ve yeni tanistigim insanların bana karşı olan niyetlerini nasıl anlayabilirim? Ne yaparsam bunu rahat ve net bir şekilde anlarım? Bugünlerde herkesten şüphe etmeye başladım. Kimseye güvenesim yok. Başıma kötü bişey geldi ve kimseye ne güveniyorum nede seviyorum. Durduk yere insanlardan kötülük görmeye başladım. Beni saf yerine koymaya çalışıyorlar ama beceremiyor lar , beceremedikleri icinde sinir den deliye dönen insanlar görüyorum. Insanlar neden hep bir fesat lik peşinde? Kimseyle düzgün arkadaşlık kuramayacakmiyiz?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• ben de birisine ilgi duyuyorum ama bu tabu gibi birşey.. ama yine de ilgi duyuyorum.. onun da benden etkilenip etkilenmeyeceğini nasıl anlayacğımı bilmiyorum :(

1|0
    0|0
    • 1ay

soran? sen hiç yasaıdnmı böyle bişey?

• 1ay

Insanlari takmiyorum bile. umurumda değil kimse. Üzülmeye hiç demiyor bu hayat

• 1ay

öyle de empati kur.. napıcma ben? ilgi duymamam gerkeiyor ama zevk alıyorum.. sınırları aştım hayallerimde.:(

En İyi Kız Görüşü

• Herşey sende başlar sende biter

0|0
    0|0
    • 1ay

Aman yok ya. Millet sebepsiz bile kötülük yapar

• 1ay

haklısın

Erkekler Ne Diyor 2

• İyu niyetli insanlar hep kullanılmaya çalışılır sen ben ve bizim gibiler bence ortamını değiştir.

1|0
    0|0
    • 1ay

Kimse kullanamadi beni yani kullanmak istediler ama hep kendi kaldıkları kuyuya düştüler Allahtan

• 1ay

Doğru diyosun. Cevap vermeyip takmadigin zaman daha çok kudururlar. Değersiz olduklarını anlarlar

• 1ay

Aynen öyle ablacım hem bir kere kin tutarda intikam alırsan bunu hep yaparsın o yüzden uzak durmak lazım iyi kalpli olmak biraz zordur ama kazanan hep biz oluruz :)

• zarf atarak anlarsın.

0|1
    0|0
    • 1ay

Örnek ver mesela

• 1ay

Durtulerim var ama pek yok. Olmasada olur durumundayim. Zaten kadınlarda pek yoktur öyle şeyler. erkeklerde çok var ama. Iste tanıdığım erkekler o kadar aptal ki hayata dair bişey konusamazsin olgun değiller basit basit şeylerle uğraşıyorlar

• 1ay

olgun erkeklerle konuş.

erkeklerden hem uzaklaşmazsın. hem daha çok şey öğrenirsin.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...