Arkadaşım da beni terketti. Trajikomik di mi?

Yakın arkadaşım bile beni terketti. Ahahaha galiba gerçekten çok çekilmez biriyim. Ama hak ettim mi bunu bilmiyorum. Hayvan gibi üzüldüm lan. ya kimse incitmim hassas bir kız diye düşünmüyor. gidin anam hepiniz gidin ben tek başıma da idare ederim. GİTMEYİN LAN KALIN VALLA BAK ÇOK YALNIZIM. Benim de suçum var tabi. sordu bana böyle bir kırgın bir barışık ama beraber mı kalalım yoksa ayıralım yolumuzu mu dedi. Gerçi ben bunu nasıl sorar diye kafayı yedim. Ama yine de ister git ister kal dedim. Gitti

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Gitmek istese o soruyu sormaz giderdi kalmak istedi ama senin bu istediğinden emin değildi ve sordu senin cevabına karşılıkta gidilirdi zaten

0|0
    0|0
    • 1ay

Ama ona nasıl kal derim. Onu çok üzdüğümü, onun için hiç Bişi yapmadığımı, benden sürekli mesaj beklediği halde yazmadıgımdan falan şikayet etti. Ve bende bu ara tedavi görüyorum. İlaçlar yüzünden surekli uyuyor ve uyanıkkende sersem bir haldeyim. Haftalarca ailemden birileriyle görüşmüyorum. İnsanlarla iletişim kurmuyor tek görüştüğüm oyken böyle bir tepki vermesi zor oldu gerçekten. Heralde artık bıktı bende kal diyemezdim.

• 1ay

Çok uzun zamandır kötü olduğumu biliyodu aslında. Sadece ilaç kullanmaya başladığımı falan söylemedim. Çünkü o zaman da sırf iyi hissedeyim diye kalırdı. Kalmak istediğinden değil. kendi öyle düşünmese de ben onu seviyorum ve kendinden ödün vermesini istemiyorum. Kalmasını istiyorum ama onun için çok zor olacaktı. Yani çok zordur heralde bu halde biriyle arkadaşlık etmek

• 1ay

Arkadaşlarını kaybetme kendine geldiğinde etrafın bom boş olacaktır

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...