15 temmuz gecesi nerdeydiniz? O gece ne yapıyordunuz ve o gece neler hissettiniz? Saat kaçta uyudunuz?

Ben 15 temmuz akşamı evde çekyatımda yatıyor ve tv seyrediyordum. Saat 7 sularında bir baktım dolar avro altın her 5 dakkaya bir hatrı sayılır çıkıyor. Hoşuma gidiyordu çıkması. Çünkü iki üç gün önce 3.24 ten 12200 liralık avro almıştım. Saat sekiz oldu dokuz oldu hayla dolar avro fırlıyor. Düşündüm neden acaba bu kadar diye? Sonra cnn türke baktım a habere köprüde askerler var köprü kapatıldı haberi yapılıyor. Sonra binali kalkışma var diyince aklıma pkklılar geldi. Meğersem piyc fethullahmış. Tabi gece 12 ye kadar dolar her saniye yükseldi avroda öyle. Ben o gece hiç uyumadım sabaha kadar tvlere baktım. Adanada yaşadığım için vede geç saatte otobüs olmadığı için vede çevremde kimse olmadığı için evdeydim. Ama İstanbul ankarada yaşasam o tanklara benzin döker diri diri yakayrdım o tank ve içindekileri. Ben sonuçta deha, zeki bir milliyetçi ve Tayyip hayranıyım. Kalbim Tayyipleydi o gece.

Güncellemeler:
1ay Bir daha bu tanklarla böyle bir şey olmayacak. velevki olursa o tanklara gördüğünüz yerde bidon dolu benzin dökün ve tereddüt etmeden ateşye verin. ama bu pç fethullah yine bir teşebbüste bulunacak başka bir şekilde. ama kazanamayacak.
1ay Ben öyle fasa fiso biri değilim. Çok zeki ve özel biri olduğumu düşünüyorum. Herkes İngilizlerin birlik için oylama yaptığı gün sterlin aldı. ama ben dolar altın alın dedim o gün. herkes birlikte kalacak diyordu. ama ben ısrarla çıkacak dedim. çıktılarda. bu tüyoyu akpye yakın bir siyasi programdan aldım. Bu 15 temmuzdaki halkı sınamak içindi tahminimce daha kanlı bir daha keskin girişim yine olacak. bu tüyoyuda programdaki abdli ajanlar söyledi

0|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

• Ailemle disardaydik birden ne olduysa oldu herkes daha saat 10 olmadan dağılmaya basladi çok şaşırmıştık kimse kalmayinca bizde eve gidelim dedik eve girer girmez televizyonda olaylari görünce jeton düştü bizde şaşkınlık üzüntü endişe hepsi karmakarışık ama en cokda sokaktaki vatandaşlara isabet eden bombalar kursunlar yaraladi bizleri hicbirseyden haberi olmayan er ve erbaşlara üzülduk Rabbim boyle bir acıyı kimseye yasatmasin ne o sehit düşen insanlarin aileleri bunu hak etti nede oglunu askerde bilen ama darbeye katildigindan haberi olmayan evlatlarin aileleri hak etti. O gece uyuyabilen bir insan evladi varsada insanligini tekrar sorgulasin

0|1
    0|0
    • 1ay

bu soruya kızlar daha çok cevap verdi. Bu Türk kızlarına kurban olum ben. Tatlı kraliçeler nasılda korkmuşlar yaa.

• 1ay

👌👏👏 tskler

• 1ay

iyi geceler size

En İyi Erkek Görüşü

• Harbiyede catisiyorduk resmen cuntacilarla. Bir müddet sonra çatışmayı bırakıp yaralı taşımaya başladık.

1|1
    0|0
    • 1ay

Ha bu arada unutmadan. Benim kalbim tayyip le falan değildi. Darbe karşıtı olmak için tayyip hayranı olma şartı yok. Allah askeri vesayetinden sivil vesayetinde belasını versin inşallah.

Kızlar Ne Diyor 8

• Silivride kuzenimlerdeydik
    Bir şey hissetmedim.

0|0
    0|1
  • Nöbetteydim darbeden 2 saat sonra haberimiz olmuştu

0|1
    0|0
  • Köprüye yakın oturduğumuz için kayıtsız kalamadık, köprüdeydik uyumadık. Korku ve panik doluyduk tabiiki manzara içler acısıydı.

1|0
    0|0
  • gerçekten tam halay cekiyoduk ya , dugundeydik ta ki davetlilerin biri polisti göreve çağırıldı apar topar düğünde haliyle bitti o gün

0|0
    0|0
  • Io oldugum icin okulu dusundum. Evdeydim

0|0
    0|1
  • İstanbul'da oturuyorum. Uyumadım ki 2 ay boyunca o geceden sonra uçaklardan atılan bombalarla evin duvarları sallandı, silah sesleri ve sela sesleri ile şoka uğradım.

0|0
    0|0
  • Erken uyumustum ben 😛

0|0
    0|0
  • Istanbuldaydim. EVdeydim. COk endiselenmistim ucak sesleri camlari ve kapilari titretiyordu sabaha kadar uyumadim. ZAten ertesi gun isede gidemedim. berbatti

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• İzmirin sokaklarını inletiyorduk o gece İstanbul'da olmak istiyordum açıkçası elimden gelse ilk uçakla filan gidecektim

0|1
    0|0
  • eve polis ve itfaiye giriyodu :) uyumuşum millet dışarıda kalmış adli vaka olarak girdi kayıtlara :)

0|0
    0|0
  • evdeydim gece sokaklardaydık :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...