15 temmuz gecesi nerdeydiniz? O gece ne yapıyordunuz ve o gece neler hissettiniz? Saat kaçta uyudunuz?

Ben 15 temmuz akşamı evde çekyatımda yatıyor ve tv seyrediyordum. Saat 7 sularında bir baktım dolar avro altın her 5 dakkaya bir hatrı sayılır çıkıyor. Hoşuma gidiyordu çıkması. Çünkü iki üç gün önce 3.24 ten 12200 liralık avro almıştım. Saat sekiz oldu dokuz oldu hayla dolar avro fırlıyor. Düşündüm neden acaba bu kadar diye? Sonra cnn türke baktım a habere köprüde askerler var köprü kapatıldı haberi yapılıyor. Sonra binali kalkışma var diyince aklıma pkklılar geldi. Meğersem piyc fethullahmış. Tabi gece 12 ye kadar dolar her saniye yükseldi avroda öyle. Ben o gece hiç uyumadım sabaha kadar tvlere baktım. Adanada yaşadığım için vede geç saatte otobüs olmadığı için vede çevremde kimse olmadığı için evdeydim. Ama İstanbul ankarada yaşasam o tanklara benzin döker diri diri yakayrdım o tank ve içindekileri. Ben sonuçta deha, zeki bir milliyetçi ve Tayyip hayranıyım. Kalbim Tayyipleydi o gece.

Güncellemeler:
Bir daha bu tanklarla böyle bir şey olmayacak. velevki olursa o tanklara gördüğünüz yerde bidon dolu benzin dökün ve tereddüt etmeden ateşye verin. ama bu pç fethullah yine bir teşebbüste bulunacak başka bir şekilde. ama kazanamayacak.
Ben öyle fasa fiso biri değilim. Çok zeki ve özel biri olduğumu düşünüyorum. Herkes İngilizlerin birlik için oylama yaptığı gün sterlin aldı. ama ben dolar altın alın dedim o gün. herkes birlikte kalacak diyordu. ama ben ısrarla çıkacak dedim. çıktılarda. bu tüyoyu akpye yakın bir siyasi programdan aldım. Bu 15 temmuzdaki halkı sınamak içindi tahminimce daha kanlı bir daha keskin girişim yine olacak. bu tüyoyuda programdaki abdli ajanlar söyledi

0|0
94

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...