Siyasi görüşleriniz neler ve hangi partiyi tutuyorsunuz? Chp ve aleviler hakkındaki düşünceleriniz neler? Anketli soru?

Ben Türk Milliyetçisiyim laik biriyim. Ülkücü falan değilim ama. Bozkurt işareti yapıpta ülkücü olmayan Türkçülere sempati duyarım yoğun şekilde. Ülkücüler bana genel olarak çomayr gelselerde yine onlarıda severim. Kan çeker yinede. Ben birde sadece ve sadece yoğun miktarda aşırı bir <3 Tayyip <3 hayranıyım. Tayyipin hal ve hareketleri, o huyu, suyu, zekiliği, kurnaz olması beni kendine hayran bıraktırıyor yaa. Beyaz tatlı bir şey bu Tayyip. Ben <3 Tayyipten <3 dolayı oy kullanırken akpye oy atıyorum. Tayyip cidden hoşuma giden biri yaa. Cidden ona farklı bir sevgim var. Milliyetçi laik biriyim. Bu Tayyip benim siyasete bakış açımı konusunda ezber bozuyor. Tayyip olmasaydı chpde Atatürkün chpsi olsa seve seve chpli olmak chpyi tutmak isterdim. Ama günümüz chpsi sosyalizmi savunan, kızılçekice hayranlık duyan, alevıci, kürytcü bir parti bence. Adanada 29 ekim için etkinlik yaptılar çok azıcık bir avuç insan vardı sadece. CHP Aleviccilerin elinde birde. Aleviler chpyi tutuyor genel olarak bence.

• BEYAZ SURATLI TATLI TAYYİPİN PARTİSİ AKP
    44% (4)33% (5)38% (9)Oy Ver
  • MHP
    22% (2)27% (4)25% (6)Oy Ver
  • VATAN PARTİSİ
    0% (0)7% (1)4% (1)Oy Ver
  • CHP
    22% (2)20% (3)21% (5)Oy Ver
  • SP
    12% (1)0% (0)4% (1)Oy Ver
  • LDP
    0% (0)13% (2)8% (2)Oy Ver
  • BBP
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• HDP düşüncelerini beğeniyordum ama son zamanlarda beğenmiyorum :\ kafam karışık milliyetçi partiler faşist onlara vermem.

0|0
    0|1
    • 1ay

HDP ne düşünüyordu ki?

• 1ay

kayyumla yonetilen bir halk neden silahlanmasin istiklali için

• 1ay

akp kayyum atayinca asker hain katil oldu neden ordakileri oldurup kayyum atayinca kahranan

En İyi Erkek Görüşü

• Günümüz de kızıl çekiç falan kalmadı. Senelerin S. S. C. B. 'si kapitalist olmuş. Ailevilerin yarısı Chp o vermiş olsaydı, çok dan iktidardı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• AK Parti

0|0
    0|0
  • c h p

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ya Devlet başa ya kuzgun leşe
    cCc

0|0
    0|0
  • 👑❤️MHP ❤️👑

0|1
    0|0
  • AKP...

0|0
    0|0
  • tayyip sana sağlam sokmuş ki bu derece saygısızlaşabiliyosun. acıdı mı popon?

0|0
    0|0
Yükleniyor...