Kız kardeşim benden nefret ediyor ne yapmayaliyim?

Arkadaşlar kız kardeşim benden 5 yaş küçük daha 18 yaşında aramada hiç bir sorun yoktu ben evlendim bekarliktan daha lux bir yaşantım olmaya başladı aradan 2 yıl geçti birden bire kardeşim madde kullanmaya başladı sonra bıraktı vs vs.. bana kötü davranıyor aşırı hemde ortada bisi yok ama beni annemlerden kovuyo kocama bana ağır kelimeler solio bir iyi bir kötü Bn anneme dertlerimi anlatiorum mesela eltim sole dedi vs vs dinliyo sende sole böle yap dio başka zaman da gelip yüzüme vuruyo annelere gidiyorum yeter yediniz yeter ictiniz aşırı ağır kelimeler ne yapmalıyım annem babam da baş edemiyo

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Maddeye bulaşmış olandan, başka ne bekleyeceksin ki!

0|0
    0|0
    • 1ay

Madde ile bana satasmasinin ne alakasi var ki

• 1ay

Maddeden sonra çok ilgi gösterdik bırakmasını sağladık ama o ilk düzeltici sırada gene düşman olmaya çalıştım tüm iyikliklerimizi unutup her an yaptığımız hataları büyütüp yüze vuruyor ne yapicaz

• 1ay

Sabir, sabır, sabır
      hoşgörü, hoşgörü, hoşgörü,

İlginizi asla eksik etmeyin

En İyi Kız Görüşü

• Şımartmışsınız psikoloğa götürün

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• kıskanıyor seni bu yuzden nefret duyuyor madde kullanmasıda dengesiz yapıyor onu

0|0
    0|0
    • 1ay

İnsan kıskanır mi kardeşini ya benim ne yapmam gerekir peki bir iyi davranıyor bir kötü davraniyo anneme dert anlatiom dinliyo beni koruyor sonra 2 gün sonra küfür edio bıktık senden bilmem ne yüzüme vuruo

• 1ay

Götürdü ailem küfür etti doktora çıktı ilaç verdi doktor kullanmadi ne yapsak başka edemiyoruz anneme küfürler ediyo bir seviyor annemi aman yorulma etme diio bir küfür ediyo

• 1ay

terAPİ GÖRMELİ

• Ne andir kullaniyor madde?

0|0
    0|0
    • 1ay

Bilmiyorum kullandı ve bıraktı esrarlı zaten ama onu kullanmadan oncede biraktiktan sonrada benim ve eşim ile uğraşıyor

• 1ay

Esine neler yapiyor olabikir ki

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...