Özel Kuvvetler - Sivil Hayat sürdürebilir mi? Aile kurabilir mi?

şu an cidden bir dönüm noktasındayım. Herkesin anlayışını beklemiyorum çünkü sağlıklı düşünemiyor olabilirim.4 yıllık üniversite sonunda mühendis olmak yerine teskere bırakıp askeri kariyer yapmayı düşünüyorum. Ailemin vede kimsenin haberi yok çünkü ciddi manada istemiyorlar böyle bir şeyi. Soruya geçeyim sizce özel kuvvetler mensubu ya da aktif bir askeri personel aile kurabilir mi? Kurmalı mı? Bir yerden sonra 2 tarafa da eziyet olacak gibi bir gelecek görünmüyor. Siz ne düşünüyorsunuz.

0|0
0|3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Selam bordo klavyeli kardeş,
    Ya ne özel kuvvetleri aklını ekmeğe sürup mu yedin paşam
    Ne gzel işte oku mühendis ol on numara iş heryerde önünde açık.
    Fakülteden de iki üç bıyıksız kızda buldun mu tamam
    Kelle kollukta mı gezicen.

0|0
    0|0
    • 1ay

Burada kimsenin işin ciddiyetini anlamasını beklemiyorum sonuçta sosyal bir platform. Hayatım boyunca akranlarım gibi neden kız arkadaşım yok neden şu şöyle triplerine girmedim. Tek kaygım ailem ve kurulacak ailem

• Çok zor. O iş aşkla yapılır para pul ya da popülerite için değil eğitimleride çok ağır dayanabileceğini sanmıyorum

0|0
    0|0
    • 1ay

Para pul da gözümüz olsa yazılım müh. devam ederiz. Eğitim elbette normal değildir lakin her birey de anasını karnında direnç kazanmıyor ezile ezile sürüne sürüne

• 1ay

Ezile ezile ama herkes te başaramıyor bunu biliyorsundur umarım hem onu. Şartlarıda var. Evin tek çocuğu ya da tek erkek evladı olmuyacaksın vb şeyler var

• Uzun dönem olmadan nasıl tezkere bırakacaksın?

0|0
    0|0
    • 1ay

uzun dönem seçtim fakat ne çıkacağına TSK karar veriyormuş. Astsubay ve uzmanerbaş alımı da varmış artık hatta bu sene direkt olarak özel kuvvetlere alınacak uzman erbaş astsubay kadrosu açılmış

• 1ay

Muhtemelen jandarma olursun onlarda Ökk olamıyor. Jöh falan olursun maximum

Yükleniyor...