Serkan kiremit hocamızı tanıyormusunuz?

Kendısı musallat bedene yerlesmiş cınlerı temızlıyor bunuda ıman etmıs olan cınlerle bırlıkte yapıyor sorunu olan varsa gıdebılırler ruhsal sorunlar sara nobetı sızofrenı gıbı bubır tavsıyedır gerısı sıze kalmıstır

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Desene şarlatan itin teki.

0|0
    0|0
    • 1ay

benım amcamın oglu degıl ızle youtube dan kendın gor sunuda soylım bız boyle ınanmayarak sacma oldugunu dusunerek kendımızı avutuyoruz

• 1ay

bnce herkesı aynı kefeye koyuyorsun bnde bılıyorum onları bu adam ınanmıyorsan gel yerım bellı yurdum bellı dıyor roportajları var bnde ınceledım kendımde bır problem olmadıgı ıcın baskaları faydalansın dıye bılgılendırmek bır cıkarım yk sevaptır zor durumda olan ınsanlar var cınnet gecırenler bunun son evresıdır tvde goruyorz

• 1ay

Tüm sarlatanlarin yeri yurdu bellidir. Yukarıda bahsettiğim adamlardan nisantasinda ofisi olan, kendi dergahi, radyosu, gazetesi olan var :)

İtibar etme. Ettirme...

• hayır tanımıyorum . yeni mi çıkmış

0|0
    0|0
    • 1ay

varmıs daha oncedn bende ızlerkn denk geldım gayet dınıne baglı ıyılık ıcın ugrasan bır ınsan ortalıgı goruyorsun bırcok ruh hastası ınsan var sebepten kacarak korkarak bıryere varılmaz kendımde bıproblem yok olsa gıderdım olanlar varsa gıtsın dıye duyurmak faydalanmalarını saglamak amacım budur ıyı bırseyı yaymak

Yükleniyor...