"Erkek adam, herşeyi yapar." Sözü neden kadınlar için geçerli değildir?

En ufak şeylerde kadınlara *r*spu demeyi biliyoruz. Erkeğiz ya ne desek yeridir.
İlerde çocuklarımızın annesi olacak kadınların g*tüne bakmadan yapamıyoruz.
Sonrada diyoruzki ilerde benim evleneceğim kadın böyle olmayacak.
Ulan şerefsiz ! Kadına sen yaparsan bunu ben yaparsam ilerde böyle olmayacak bir kadın kalırmı !

Kadın neden herşeyi yapamaz?
Nasıl bir toplum olduk biz? Söylesenize.

Bu yazıma çok tepki alacağımı biliyorum. Ama içimi dökmek istedim. Çevremdeki "erkek" müsfettelerini görünce yüreğim kabarıyor.

Bazı yolunu kaybetmiş kadınlar yüzünden, kurunun yanında yaşta yanıyor.
Kadın diyince aklına ilk gelen şey g*t olduğu için bu durum değişmiyor.

Bu soruma özellikle erkekleri bekliyorum.
Ha şimdi hepsi çıkacak iyi erkek rolü oynayacaklar.

-Desiigner

Güncellemeler:
1ay Soru günceldir. Böyle bir soruya bu kadar az fikir olması, can sıkıcı bir durum.

3|0
18|4

En İyi Kız Görüşü

• Eğer benden akıllıysa ve dediğiyle beni ikna ederse hayatımdakı erkek benim hayatımda her şeyi yapa bilir. Aksi olsa ben istediğimi yaparım

1|1
    0|0
    • 1ay

Yalnış yerden baktın konuya 👏

• 1ay

Teşekkürler 👍🏻👏

• 1ay

Teşekkür ederim:)

En İyi Erkek Görüşü

• Erkek adam her şeyi yapar gibi görülür, ama asıl her şeyi yapan kadındır..

Aslında kadınlar erkeklerden daha güçlüdür ve bunun için kaba kuvvet bile kullanmaya gerek duymazlar..

Hayatın kayar, farkında olmazsın..
    Sakın güvenme..

Hatta bazen attığın bir tokat, kadının başına açtığı türlü türlü pislik karşısında daha masumdur..

Hatta şu an bile, çoğu kadın tarafından allahın eziği olarak görülüyorsun.

..

Erkekliğini yaşayacağın her şey bu karı milleti tarafından elinden alındı zaten. Elinde sadece çapkınlığın kaldı..

İyi değerlendir onu..

Bu karı ağzıyla konuşmaları da bırak.
    Ekmek yedirmez sana.

0|1
    0|1
    • 1ay

Eig e çıkarmamın sebebi. Senin gibi bir zihniyetçiyi anlattım yukarda. Sizin gibi şerefsiz namusuz ağzıyla konuşmaktansa, karı ağzıyla konuşurum it !

• 1ay

Yarın bir gün. ötüne kaçtığında, ne demek istediğimi anlayacaksın. Erkek müsvettesi o.. çocuğu..

Kızlar Ne Diyor 17

• Çünkü toplum kadınların yapabileceklerini ya da yaptıklarını hazmedemiyor çünkü erkekler maalesef sünnet törenleri kutlanırken kadınların ilk Adet dönemleri kutlanmıyor çünkü erkek çocukları herkes içinde göster oğlum pipini tarzında sorulara yönelik büyüyorlar çünkü erkek çocuklarına verilen değerler kadınlara verilmeyen değerle bir değil çünkü ilk başta kimse eşit değil ve bu durumda çok acınası ve üzücü 😔

0|1
    0|0
    • 1ay

Haklısın 👏😂

• 1ay

Teşekkür etmene gerek yok. Ben normal olması gereken birşeyi yapıyorum. Anormal olan toplum.

• 1ay

Kesinlikle

• Erkektir yapar sözünden nefret ediyorum oda bizim gibi insan fazladan birşeyler yapma lüksü yok olmamalı... ne kötü ki bunu daha çok kadınlar dile getiriyor erkekleri erkekliği yüceltiyor toplum olarak özellikle kadınlar olarak kendimizi çok çok geliştirmeliyiz... geleceğin şimdinin anneleri isek şimdiki ve geçmişteki yanlışların farkına varıp o yanlışları tekrar etmemeye çalışmalı hep daha iyiye doğruya yol almalıyız...

0|1
    0|0

• Az önce biriyle sanal yapmadım diye bana orspusun dedi... biz yapmadiklarimizla da orspuyuz.

1|1
    0|0
  • Yolunu kaybetmis kadinlar derken?

Cinsiyetciliginiz yuzunden olmasin o

Sen eksik eteksin sus

Elinin hamuruyla erkek isine karisma

Vs vs

0|1
    0|0
  • helal olsn kardesim. dilimize tercuman oldun. biktik boyle tiplerden

0|1
    0|0
  • ilk defa bunu savunan bir erkekle karşılaşıyorum.. helal olsun

0|1
    0|0
  • sana helal olsun varya adamsın 👏👏

0|1
    0|0
  • Helal olsun gerçekten

0|1
    0|0
  • Helallll karsim👏👏👏👏👏

1|1
    0|0
  • Supersin :)

0|1
    0|0
  • Salak geri kafalı toplumdan

0|1
    0|0
  • Kafama takmıyorum o yüzden sıkıntı yok ben kendimi bildikten sonra onlar or*spu dese ne demese ne

0|1
    0|0
  • Bravo

0|1
    0|0
  • Toplum yüzünden

0|1
    0|0
  • ya sen varya kralsın ♔

0|1
    0|0
  • Öyle bir söz mü var xd

0|0
    0|0
  • İstediğimi yaparım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• sonuna kadar katiliyorum kardesim.
    bilmiyorum simdi dediklerime ne kadar inanirsin ama inanmazsin ama,
    sunu asla unutma,
    erkek kadini etkiliyor evet, ama kadin da etkilenmiyor mu? o erkege kanmiyor mu? hatta kimi var, kullanildigini bildigi halde izin veriyor...

kaldi ki kadin hayir dedigi an, erkekler yapamaz, devam edemez. tabi kendisine saygisi olan erkekler.

haa evet haklisin, her halti yemis erkegin, hiç bisey yasamamis kiz istemesi de aptalca birsey.

ama günün sonunda, kisi en basta kendinden sorumludur, sonra ailesi, sonra çevresinden.
    yani önce kendimizi düzeltmemiz gerek.
    Allah'in emirleri açik ve nettir!

0|1
    0|0
  • Ya benim şu dünyada şu söz kadar nefret ettiğim bişey yok cidden.
    Toplumdaki erkektir ne yapsa yeridir kafasından zaten nefret ediyorum sonuna kadar haklısın helal olsun

1|1
    0|0
  • Haklısın kardeş
    Şeyinin dikine giden bir türümüz var ve bu çok iç açıcı değil

0|1
    0|0
Yükleniyor...