Çekingenlikkkk://?

eğitim hayatımda hiç sosyallik konusunda çekingenlik hissetmemiştim ama nezaman okul bitti iş aramaya basladım bana bir çekingenlik geldi görüşmelere gitmeye yeni bir ortama girmeye korkuyorum :S bu sorunu yasayanınız var mı ya:(?

Güncellemeler:
1ay çekingenler nerdesiniz :P:D

0|1
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Çok normal. Okulda hiç bir şey öğrenmediğin, seni bilgisiz ve yetersiz görecekler düşüncesinden kaynaklanıyordur.

0|0
    0|0
    • 1ay

aynen öylee okulda teori veriyolar iş bilgisi yok :S plaza ortamlarından oldum olası korkmusumdur cunku o tarz bir insan değilim insanlarla nasıl anlasırım naparım bilmiyorum:/

• 1ay

Bize hocalar diploma öncesinde bunun eğitimini verdiler. Biz siz 4 yıl eşek gibi eğitim verdik. Sizi bu taze bilgilerle sollayabilecek hiç kimsenin olmadığını aklınızdan çıkarmayın. Siz kendinizi boş ve bilgisiz görüyorsunuz ama bu çok normaldir. Sadce şunu bilin. Mesleğinizle ilgili gerekli bilgiyi çok çok fazlası ile aldınız, hiç bir eksiğiniz yok. Size sınava alacak insanlar bildiğiniz çeyreğinden bile haberleri yoktur. Kitap açıp sor hazırlar, ya da kendi iş alanları ile ilgili uygulama bilgilerini sorarlar. Bunları cevaplayacak yeterli bilgiyi sizlere verdik. Gidin tepeleyin şimdi onları demişlerdi. :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...