Gusül alırken genzime su kaçıyor?

Selam arkadaşlar, gusül abdesti alırken genzime sürekli su kaçıyor, dolayısıyla öksürük krizlerine giriyorum. Öksürürken balgam geliyor, 3-4 kere yeniden başlıyorum sürekli. Sanki abdestim balgam ve öksürükten dolayı kabul olmuyor gibi hissediyorum (sigara kullanıyorum maalesef). Benim gibi aynı durumu yaşayanlar var mı, acaba sıkıntı oluyormudur, abdestimi engelliyormudur :(

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Fazla cekmene gerek yok o kadar çekme
    Su illetide içme sağlık emanet sağlığına hıyanet
    Ediyosun sigara haram dolayısıyla bırak su illeti
    Sağlığını düşün 😒😒😒

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• şeytan vesvese veriyorum. inanma ona kabul olur. namazda da yapar aynısını namazı bozdurmak için. ayrıca genzine su kaçıyorsa çok fazla çekme suyu.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• selamın aleyküm kardeşim. hayır, gusül abdesti alırken genze su kaçması abdesti bozmaz.

1|0
    0|0
  • Gusulde Suyu genize cekmek gerekiyor aslnda. Yani sen istemeden dogrusunu yapiyorsun. Genizin yanmasi lazim. Daha sağlam olsn budur.

0|0
    0|0
  • bence boşuna kafaya takıyorsun burnuna ve ağzına su aldıktan sonra vücuduu temizce yıka yeter. şeytan vesvese veriyor

0|0
    0|0
  • Burnuna ve ağzına su alırken gencini yakması olması gereken ama balgam sonucu abdestini yenilemene gerek yok diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Okadar seni zorlucak şekilde genzine kaçırmana gerek yok

0|0
    0|0
  • Abdest e zararı yok. Vesvese haline getirme. Sigarayı da bırak güzel kardesim

0|0
    0|0
  • bilmem almıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Şeytanın vesvesesi

0|0
    0|0
  • Ne alaka? Iyi iste genzini temizliosun. Abdestine engel olmaz.

0|0
    0|0
  • vesvese bunlar sıkıntı yapma

0|0
    0|0
Yükleniyor...