Tek okuduğum kitap kuranı kerim başkada kitap okumam diyen birisiyle arkadaş olur musunuz?

Bir arkadaşım var. Dan Brown'un Cehennem adlı kitabını okudun mu diye sordum ona. Oda, odama gel dedi. Herhalde kitap yanında, eline alıp kitaptan ne anladığını falan anlatacağını sandım. Fakat dolabının üstündeki kurani kerimi gosterdi, benim tek okudugum kitap kurani kerimdir. Baskada kitap okumam dedi.Çomar misin olm sen dedim. Degilim dedi. Siz olsaniz boyle biriyle arkadas olur musunuz?

0|0
14|10

En İyi Kız Görüşü

• dar görüşlü.
    kuranı kerimi okumamız lazım evet fakat onda başka kitap okumamak dar görüşlülük saçmalık.

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır, muhtemelen kafadan kontaktır zaten, araya ciddi mesafe koyarım.

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• neden olmimki :D arkadaslik demek ayni duygulari dusunceleri paylasicagin biri olmaz ki zaten :D paylastgin seylere saygi duyan kisidir arkadas. ayrica ayni gøzle baktgin biri ile arkadaslik faydali olmaz snin icin zaten snd onun gbi bakiyorsun olaya :D ønmli olan farkli bir bakis acisi. sana iyi bsyler katicak insanlarla arkadaslik kur

0|1
    0|0
  • Olmam. Bir daha da görüşmem.

0|1
    0|0
  • Olurum ne güzel Allah'ın kelamını okuyor

0|1
    0|0
  • İncili ve Tevratı da okuyup "İslamı seçtim" dese saygım olurdu...

0|1
    0|0
  • Hayır ufkunu açamamış bir insan sığ görüş başka görüşlere fazla açık değildir belki yanılıyorumdur ama öyle bir arkadaşım olsun istemem

0|1
    0|0
  • Olma bence, biraz araştırma yapsın o kişi. Büyük islam alimlerinin hayatını flan okusun. Hangi ilimleri öğrendiğini anlasın, anlayacak kafa varsa tabi.

0|1
    0|0
  • Olurum

0|1
    0|0
  • Okula gitmiyor mu o cocuk? Yoksa ders kitaplarini kitaptan saymiyor mu

0|1
    0|0
  • Olmam

0|1
    0|0
  • olmam shj

0|1
    0|0
  • Olmam

0|1
    0|0
  • Olmam. Çomarın önde gideni

0|1
    0|0
  • İslam dini ilim dinidir sadece kurandan baska bir kitap okumamis insan cahildir

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Çomarlikla ne alaka dinine bagli olunca comar mi oluyor

0|0
    0|1
  • Ne tesadüf bende mübarek. 2 sübaneke okuda kendimize gelelim hele :D

0|1
    0|0
  • bunu söyleyen biri tutucu ve önyargılı biridir islam beşeri ve doğa ilimlerine işaret ederki müslümanın bir sürü kitap okuyup cahil gezmemesi gerekir..

0|1
    0|0
  • Dostum olmam. Sonuçta yobazdır. Kur'an'dan başka kitapmı yok allahını seversen?

0|1
    0|0
  • aman benden ırak olsun

0|1
    0|0
  • o kdr cahil insanla ne konuşulurki

0|1
    0|0
  • Kafası iyiymiş

0|1
    0|0
  • evet olurum