Sokaktan hiç kedi veya köpek sahiplendiniz mi?

Sokaktan hiç kedi veya köpek sahiplendiniz mi?
ben daha önce sahiplenmiştim ama bugün beni takip eden bu güzellik için bu şansı tekrardan vermek istedim elimden kaçtı son dakika umarım bir daha karşılaşırız.

0|0
6|18

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Hem sahiplendim hep sahiplendirdim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Evvet! Dünyanın en güzel köpeğini sahiplendim. 3 Senedir benimle :3

http://i.hizliresim.com/Mk78j7.jpg

1|0
    0|0
  • siteye giren kedilere sahipleniyoz

1|0
    0|0
  • Uygun olsa ev en başta ben sahiplenicem

1|0
    0|0
  • anası babası belli ve istedigim ozellikteyse alırım da soyu sopu belirsiz tercih etmem.. tabi çocuklarım olduğunda onlara alacağım

1|0
    0|0
    • 1ay

birde sokaktan kedi almıştım mükemmeldi ben onu değil o beni seçti.. tabi 2 sene icinde evdeki İran kedisini haşat ettiği için annem son gelen ilk gider demişti ve annemin arkadaşına verdim cok güzel baktılar ama kedi 2 sene sonra doğaya kaçtı ve yabanilesti ve kedi evlerinden birinde kabile kurdu..

• 1ay

Bak şuna katılıyorum evle uyum sağlayamayabiliyormuş kedi o zaman ya aileyi sevmedi ya da doğası uygun düşmedi.

• 1ay

Hayır o birtek beni sevdi bende ondan başka hiçbir kediyi sevmedim hep koynumda uyurdu birlikte yürürdük.. komşuların sofrasına dadanırdı komşular ona su atıp vurunca komşulara saldırırdı 😀 zorla yemeğimi yerdi milletin köpeklerine koşarak dalardı.. hayvan sahibine benzer

• Kendimi besleyemiyorum kaldı ki kedi kopek ak

1|0
    0|0
  • Benim kız çocuk ların elinden aldım

1|0
    0|0
  • Evet.

1|0
    0|0
  • Gözleri benimkiler den güzel lan

1|0
    0|0
  • evde bir kedim var. sitede 15 kediye bakıyoruz 2 kişi. kedilere bayılıyorum.

2|0
    0|0
  • evet kara bir kedi buldum besliyorum 👍

1|0
    0|0
  • 4 yavru

1|0
    0|0
  • evet cok

1|0
    0|0
  • Alerjim var tüylü şeyleri sevmem

1|0
    0|0
  • bune be ortaya karışık

1|0
    0|0
  • evet hemde çok :) (Kedi)

1|0
    0|0
  • hayır almadım

1|0
    0|0
  • Hayir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bir ara vardı kedi bir hafta falan kaldı evde baya da sevmiştim sabah kalktığımda ayak ucumda yatardı kerata :-) bizimkiler evde hayvan istemedikleri için dışarı bıraktılar😒

1|0
    0|0
  • Çok. Bazılarına yuva buldum. 2 tanesine ben bakıyorum.

1|0
    0|0
  • Iki kedim de sokaktan. Bazen iki üç gün gidip gelmezler. Sahiplenmek değil arkadaşız biz

1|0
    0|0
  • Evet sahiplendim 😇

1|0
    0|0
  • Hayir

0|0
    0|0
Yükleniyor...