Sizce nedir bu?

Merhaba arkadaşlar ben size birşey soracam benim sınıfım da bir çocuk var çocuğun ilk kankası bendim şimdi olalı 2 yıl oldu arkadaşlar bu çocuk durduk yerde geliyor beni sarıyor ay ben seni çok seviyorum diyor omzuma yatıyor elini hep omzuma atıyor hep kanka diyor saçımla uğraşıyor fotolarımı whatsapptan almış şakasına fotolarla oynuyup bana gönderiyor geçen mesajlaştık bana evlilik programından bir kız ve erkeğin konuşmasını gönderdi kızın adın benim adımla aynı yani adaşız oğlan diyor ki seni çok seviyor o da hani ölene kadar sevecektin diyor daha devamı var sonra ben ne dedim dediki programdan çektim sesi onun sesi aradan geliyordu ama 2 yıl önce de elini duvara koydu ben duvara yaşlanmıştım çocuk iki elini koydu arkadaşım oha demeseydi çekmeyecekti çok kankam var hepsi böyle değil kankalık mı yok sa başka bir şey mi teşekkürler

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Ben bu tarz yılışık çok erkek gördüm.
    Sınıfta sevgilisi olan bir kız arkadaşımın saçlarıyla oynayan , omuzuna yatan , sürekli el şakası yapan kansız kişiler gördüm.
    Şimdi bu dereceye gelebilmesi içinde rıza önemli , kız tepki verse o çocuk bidaha yapamaz , çocukta tepki almadığından ileri gidiyo karşısındaki kıza yani kankasına sevgili gibi davranıyo.
    Akıllı , bilinçli bir insanın yapacağı davranışlar değil , bu kankalıkda değil
    Kanı bozukluk.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Böyle kankalık mı olur demeyeceğim olmayacağını biliyorsun zaten. İstemiyorsan ilgilenme istiyorsan da belli et çocuğu iki arada bir derede bırakmışsın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Senden hoşlanıyor ve bu durumun çok öncesinde farkına varmışsın bence ama kabul etmek istemiyorsun sanki o yüzden açıkça kararını çocuğa bildirmeli ona göre gerekirse onu uzaklaştırmalısın.

0|0
    0|0
    • 1ay

Öyle mi Nasıl yani

• 1ay

Diyelim o kilolu ben zayıf ya da ben kiloluyum o zayıf olurmu

• 1ay

Hoşuna gitmiyorsa olmaz ama hoşuna gittiyse kilo bence büyük bir sorun değil spor filan yapsın düzenlesin kendini

• bunda başka işler var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...