Annem beni evde istemiyor kovuyor napmam lazım var mı bu durumu yaşayan insan?

İki tane abim var evlenmiyorlar karı kafayı yedi onlar yüzünden onları kovamıyor beni kovuyor
Üniden yeni mezun oldum işsizim iş bulamadım henüz ya evlen ya git diyor ya her gün kavga ediyoruz bana bulaşıyor bana olmadık sözler söylüyor psikolojimi bozuyor sen böylesinde şöylesin yemeklerimi sayıyor iş yapmıyorsun diyor yapıyorm oysa ne yapayım ya şehir dışında iş mi bulayım dört sene yurtta kaldım ev arkadaşıyla yaşamak istemiyorum evlenecek biride yok kaldıki evlenmeyi düşünmüyorum

Güncellemeler:
1ay Naptım bn bu kadına ona laf mi gtrdm bir gün milletten okuldam eve gttm gldm sevgili lerle uğraşmadım laf olmasın diye Naptım ya

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Anneniz kafayi yemisse bir tekmede sizmi atmaniz lazim? Anne bu , yardimci olun allah sifa versin. Akli basinda degil belli. Iki tane erkek birde siz kadincagiz artik belliki kaldiramiyor yoksa kim evladini hemde kiz evladini evden kovarki?

0|0
    0|0
    • 1ay

Ya ben napayım ne iş var ne bişi niye doğuryr o zaman bn susuyorum o konuşuyor napayım ne neee

• 1ay

Kusura bakmayin ama gordugum kadariyla sizinde kafaniz pek yerinde degil.

• 1ay

Birkere niye doguruyor demekle cok cahilce konustuuz. Demekki universite egitimi din egitimi olmadan ise yaramiyor. Siz anneniz babaniz bir araya geldide ondan dolayi dogdugunuzu saniyorsunuz degilmi? Allah dunyaya gelecek ruhlarin hepsini bir anda yaratti ve ervah alemine koydu. Yani sizin ruhunuz siz dogmadan once yaratilmisti ve sizin su anki anne ve babaniza evlat olarak gonderildi. Yani su anki anne babanizdan dogmasaydiniz baskasindan dogarak gene bu dunyaya gelip imtihan olacaktiniz kurtulus yok.

En İyi Kız Görüşü

• senin durumunun aynisini yasadim ve universitede Şu an istemedigim bir bolumde okuyorum kactim evden. kac sende inan tek yolu bu is bul kit kanaat gecin yinede git o evden

0|0
    0|0
    • 1ay

Sonnda oyle olcak

• 1ay

Evden kaçmaya tamamen karşıyım başınıza birşey gelse kim sahip çıkacak kızı kandırma :D

• 1ay

ama bak kac derken oyle kac degil. ayri eve cik. yine ailenle gorus ama arada artik

Erkekler Ne Diyor 5

• Annenle inatlasmak yüzünden kendini sartlama bence okulunda bittiyse senin için evlenmek en doğrusu görünüyo

0|0
    0|0
    • 1ay

Evlenmek istemiyorum sırf yağmurdan kaçnak için evlenilmez

• Nerede yaşıyorsun bir işe başlarsan sesleri kesilir

0|0
    0|0
    • 1ay

İzmir iş bulamıyorum ki

• 1ay

Ehliyetin varsa ışıkkent te redbull school var diksiyonun düzgünse oraya git. Muhasebe bilginvarsa fibrosan var kemalpaşa da muhasebe yardımcısı arıyorlar daha var da buradan ancak bukadar bilgi verebilirim çalışmak isteyene izmirde iş çok

• 1ay

Muhasebe bilgim yok ve bn ksk de oturuyorum teşekkür ederim

• varsa sevgilin evlen kurtul

0|0
    0|0
  • Lanet böyle kadın milletinden nefret ediyorum

0|0
    0|0
    • 1ay

Sen mi benmi yakında kendimden nefret edicem doğuruyo sonrada çektiriyo halbuki çok uslu bir insandm

• 1ay

Belki seni kıskanıyor kendini çürkin görüyor gözünün onunde olmanı istemiyor :D

• 1ay

Yok o kadar

• Nasıl kıyıyorlar size ya anlamıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...