İyi yapmış mıyım?

kızlarla wp de grup kurduk 4 kişiyiz arkadasım saçını kestirmiş Olmuş mu kızlar dedi bende olmuş ama keşke kestirmeseydin dedim daha sonra gruptan bir kız beğendiğini söyledi arkadaşımda ona senin fikrin benim için önemliydi rahatladım yazdı bende bir kaç saat sonra gruptan çıktım çünkü benim fikrim önemsizmiş gibi hissettim Grupta durmamın bir anlamı yok diye düşündüm belki size çok ergence gelebilir haklısınız ama bu sacını kestiren kız beni sürekli dışlıyo gibi hissediyorum mesela ınstagramda Kızlarla bissürü fotolarını birleştirip koyuyo kardeşlerim yazıyo ama bana hiç öyle bişey yapmadı. iyi yapmış mıyım?

Güncellemeler:
1ay Sizcede dışlanmış mıyım?
1ay Dışlanmış mıyım yoksa kuruntu mu yapıyorum?

0|0
11|7

En İyi Erkek Görüşü

• siz kadınları anlamaya çalışmaktan vazgeçtiğim için çok mutluyum. bunu iyi ki de yapmışım. şu an daha iyi anladım. tenk yu.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Dışlandıgını bariz hissediyosan 4. olma iyi yapmışsın cok güzelsın sekersin deseydin sanada gülüm balım cicim derdi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Aynen

0|0
    0|0
  • Yapmissin

0|0
    0|0
  • Boş muhabbet bunu sormana bile gerek yok.

0|0
    0|0
  • dışlanmak kadar kötü ir şey yok

0|0
    0|0
  • desene tavşan dağa kusmus dagın haberı yok :D

0|0
    0|0
  • bencede iyi yapmışsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Dışlanmışsın ve hepiniz ergenliğinizin zirvesindesiniz.

0|0
    0|0
  • Hayır bence üzerine gimeliydin.

0|0
    0|0
  • Kiskanc arkadaw

0|0
    0|0
  • Yaş 14 sanırım

1|0
    0|0
  • Öyle saçma sapan hareketler yapıyorsa en başından konuşmayı kesmeliydin

0|0
    0|0
    • 1ay

Sürekli aynı ortamdayım malesef kesemiyorum

• 1ay

Sen de ilgilenmeyeceksin. Kendini senden üstün gören insanlarla arkadaşlığını kes.

• 1ay

Haklısın teşekkür ederim

• dışlanmışsın iyi yapmışsın

0|0
    0|0
  • İyi yapmışsın hiç çekilmez

0|0
    0|0
  • İyi yapmissin

0|0
    0|0
  • Anladım seni hoş bir durum değil ama bence umursamaz takılsaydın daha iyi olurdu.

0|0
    0|0
    • 1ay

Hatta bu kadar fazla takılacak bir durum yok gibi

• 1ay

Sürekli kendini begenmiş bir kız tarafından dışlandığını hissetseydin böyle söylemezdin

• 1ay

Sevdiğin bir arkadaşınsa belki sen onu yanlış anlamışsındır. Sana kendini belki tam yakın hissetmiyordur, grup arkadaşısınız kafalar uyuyor ama ikinizi tek olarak düşününce uyum konusunda bir fikriniz yok. Ona darılmak yerine, daha fazla vakit geçirip birbirinizi daha iyi tanısanız daha iyi. Sadece grupla birşeyler yapınca herkes herkesi çok iyi tanıyor diye birşey yok. O seni davet etmiyorsa, Sen onu davet et. Bugün mesela dışarıya gezmeye davet edebilirdin.

• Bencede iyi yapmışsın hatta çıkmadan götme benzemişsin ak kezosı yazsaydın

0|0
    0|0
Yükleniyor...