Dedikoducu kuaför cezası gelmiş ne düşünüyorsunuz?

Dedikodu yayan kuaföre ceza gelicekmiş ülkemizde daha cinsel tacize tecavüze suçlar tam olarak oturmamışken bunlarla uğraşılması saçma değil mi sizcede

Güncellemeler:
1ay Güncel

0|0
16|2

En İyi Kız Görüşü

• Devlet dedikodu yapan kuaforlere ceza verecegine tecavuzculerin sapiklarin cezasini agirlastirsaydi bugun ulke bu durumda olmazdi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• kuaföre sık gidip bir şeyler anlatanlar, olumsuz telefon görüşmesi yapanlar var. Özellikle insanların birbirini tanıdığı küçük kesimlerde bu dedikodular çok yapılabiliyor. Benim başıma gelmedi ama bazıları bu durumdan epey rahatsız olabiliyor. Birileri zor durumda kalıyor. Bunu görmezlikten gelmekte yanlış olur.

0|0
    0|0
  • Ne saçma bir iş 😂

0|0
    0|0
  • Sacmalık

0|0
    0|0
  • Çok saçma yaşadığım ülke her gün beni şaşirtiyor bana 'ya bu nasıl bir durum nasıl duyarsızlık' demeyi başartıryor teşekkürler, utanıyorum

0|0
    0|0
  • Bizim ülkemiz bizim devletimiz bizim adaletimiz bu işte konu biz olunca sasmamak lazım artık burası Türkiye

0|0
    0|0
  • normal sirf dedikodu yapıliyor diye kuafor degistirmisligim var

0|0
    0|0
  • Aynen öyle haklısın ya daha mühim meseleye cez a vermek lazım

0|0
    0|0
  • saçma asıl sorunla uğraşmak yerine saçma sapan şeylerle uğraşıyorlar

0|0
    0|0
  • Ya sabir hersey bitti bumu cikti yani

0|0
    0|0
  • nası ceza veriyolar yaa çok saçma bu kişilik karakter meselesidir güvenmiyosan anlatma

0|0
    0|0
  • Kuaförler dedikodu için vardır :D

0|0
    0|0
  • İsabet olmuş

0|0
    0|0
  • yaaaa :( ben nedn gideyim o zamann

0|0
    0|0
  • Cidden format gerek

0|0
    0|0
  • Şimdi haberlerde gördüm 😂 Komik geldi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• İyi olmuş pezevenke. " Ah ayşe senin koca diye aldığın hıyar hala yaşıyormu " diyen kuaför duydum lan ben. kadınlar kuaföre gidip gelince değişiyorlar diyoruz cidden değişiyorlar huyuda suyuda :D dövsek kaçını dövücez kardeşim devletin el atması iyi olmuş. :D

0|0
    2|0
  • Ulan ne ara k*çından uydurdun bee

0|0
    0|0
Yükleniyor...