Düşük profiili başkan ağzından lafı kaçırdı?

evet düşük profilli başbakanımız bugün ağzından o gaza gelip cümleyi kaçırdı, "başkanlık sistemi gelmezse türkiye bölünür" diye bir cümle kurdu, bakın ben artık bu işin içinde iş olduğunu düşünmeye başladım, bu ülkeyi terörle, türlü oyunlarla kaç senedir bölemediler, şimdi baktılar böyle olmuyor bunlar din kisvesiyle uyuşturup, osmanlıcılık oynama hayallerine sokalım 25-30 senede zaten kendi içlerinde parçalanırlar diye dış mihrakların oyunu olduğunu düşünüyorum, 7 haziran 2015 sonrası, türkiye'de en çok terörizm faaliyetinin gerçekleştiği dönemdir. her yerde patlamalar olmuş ve devlet yetkilileri "seçimde iktidar seçilse böyle olmazdı, normal" demiştir. sanırım unuttunuz. bu ülkede akan kanın haddi hesabı yoktu, "HER GÜN ŞEHİT VERİYORUZ" unutmayın..

16 temmuz gecesi, cumhurbaşkanı "isteseler de istemeseler de o kışlayı yapacağız" diyerek gezi parkı'nı tekrar hatırlattı. arkadaşlar, sizi temin ederim ki bu adamlar kafalarına koydukları şeyi bir takıntı gibi yapmadan bırakmıyolar. başkanlık meselesi de kafayı taktıkları bir konu. ve ellerinde bunu yapmak için yeterli güç de var. bunca zaman kullanılan ayrıştırıcı politikalarla iç savaşın körüklenmesi bir kıvılcıma bakar ve ülke bölünür. biz de öylece bakakalırız. ne yazık ki durum sandığınızdan vahim.. lakin eğitimsiz kitle bu hayallere kapılıp gaza gelirse sonumuz olur, bu sefer yarın öbürgün çıkıp "kandırıldık" dediğinde bir ülkemiz olmayacak.. sizin görüşleriniz nedir?

Güncellemeler:
1ay son olarak şener şen misali "vallahi sataram köyü ha"
https://www.youtube.com/watch?v=rwfVOCZVR6I
1ay bu kadar mı tepkisizsiniz ulan, vatan burada söz konusu hala anasayfada aleyna tilki başlıkları dönüyor, yazıklar olsun..

0|1
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Sana yuzdeyuz katiliyorum guzel yazmissin.

0|1
    0|0
    • 1ay

dostum putinde rusyanın başında ama kendisi kgb ajanı çıktı :) ben ciddi ciddi artık saman altında su aramaya başladım, bizi yıkmak için planlı çok zekice bir proje gibi geliyo bana..

• 1ay

Gorecegiz

Yükleniyor...