Bonzai İçen Kızlar-Erkekler Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Bonzai İçen Kızlar-Erkekler Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?

1|1
10|20

En İyi Kız Görüşü

• Yazik gencecik insanlar. Cehaletten acizlikten kaynaklaniyor yoksa beynini kullanan birisi boyle bir yola basvurmaz :/

0|1
    0|0
    • 1ay

amaçlarını merak ediyorum

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanların madde kullanırken değişik amaçları olabilir:
    İyi hissetmek için. Maddelerin büyük bir kısmı yoğun bir haz duygusu ortaya çıkarır. Başlangıçta hissedilen bu mutluluğu başka etkiler takip eder. Uyarıcı maddelerde bu iyi hissetme durumunu enerji artışı izlemektedir. Tam tersi uyuşturucu etkiye sahip maddelerde, iyi hissetme durumunu gevşeme hissi takip etmektedir.
    Daha iyi hissetmek için. Sosyal ortamlarda gerginlik yaşayan, çökkün olan bazı kişiler huzursuzluk, gerginlik hissini azaltmak ve rahatlamak için madde kullanmaktadır. Gerginlik ve stres madde kullanmaya başlamak, devam etmek ve tedavi sonrası yaşanan nükslerde en önemli etmendir.
    Daha iyi yapmak için. Günümüzde her şeyin en iyisini yapmak, çok güçlü olmak, yüksek performans göstermek ile ilişkili baskı, uyarıcı maddelerin kullanımı ve sürdürülmesinde etkili olmaktadır.
    Merak ve “herkes madde kullandığı için”. Gençler akran baskısından çok daha fazla etkilenmektedir. Herkesin madde kullandığı dedikodusu doğru değildir. Ancak bu gençler için özendirici bir etki yaratmaktadır.
    Doç. Dr. Defne Tamar Gürol
    ALINTIDIR.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Yazık olmuş

0|1
    0|0
  • A-CI-YO-RUM...

0|1
    0|0
  • Acizlik.

0|2
    0|0
  • Aptal

0|1
    0|0
  • Sadece uzuluyorum

0|1
    0|0
  • üzülüyorum yazık

0|1
    0|0
  • İnsan ziyanlığı.

0|1
    0|0
  • Geçen birini gördüm feci durumdaydı

0|1
    0|0
    • 1ay

kendi tercihi. Ama insanlar bunu neden seçer anlam veremiyorum

• 1ay

Senn çevre zevkine fazla düşkün.

• 1ay

Adana daki uyuşturucu kullanımının ortalaması Türkiye deki ortalamanın üzerinde yani burdaki 10 kişiden 7 si içiyor görüyok biliyok

• Bunalımda

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Öncesi
    images.hellogiggles.com/.../FlyingKids.gif
    ve de Sonrası... Acizlikten başka bir şey değil...
    media.tenor.co/.../raw

0|1
    0|0
  • Hayat işte içirtiyor adamlar Ne yapsin

0|1
    0|0
    • 1ay

hayat içtirmiyor bünyeleri zayıf

• Örnek olsun bu sitede madde kullanan varsa hiç değilse başkalarının ona acıdığı kadar acısın kendine, onların parasına gözdiken şerefsizlere inat bıraksın sıkıntıların bununla yok olmayacağını dertlerin deniz olacağını bilsin

0|1
    0|0
  • yazık gençler ölüyor gençleri zehirliyorlar

0|1
    0|0
  • Bazen rastlıyorum. Yolda yürüyemiyorler bile. Düşe kalka gidiyorlar. Sonra bir yerde bu hale geliyolar.

0|1
    0|0
  • İnsanlar kendi seçimleri tercihlerini yaparlar kimse onlara bunu zorla içirmiyor o yüzden ne halleri varsa görürler

0|1
    0|0
  • canım onlar ölsünler acımam öyle aptallara

0|1
    0|0
  • düşünüp boş yere beynimi yormak istemediğim için düşünmüyorum.

0|1
    0|0
  • Yavaş yavaş nesilleri tükeniyor maşallah :D Hiç de üzülmüyorum

0|1
    0|0
  • Tam 1.5 sene böyle insanların içinde kaldım meraktan başlıyolar kurtulamıyolar inan onlarda istemezler bu hale gelmek

0|1
    0|0
  • Hiç birini kücük görmem ALLAH yardimcilari olsun bir hataya düşmüşler allah hidayet versin derim.

0|1
    0|0
  • Çürüyoruz.

0|1
    0|0
  • Kızı erkeği Yok bu işin. Sağlam beyinlerini diri diri gömüyorlar.

0|1
    0|0
  • üzülüyorum sadece Allah kurtarsın

0|1
    0|0
    • 1ay

bir insan bunu neden tercih edebilir

• 1ay

tercih meselesi olduğunu düşünmüyorum bağımlılık bir tercih değildir tutsaklık tir

• Aileleri ve kendileri adına üzülüyorum ama belki ölmeden akıllana bilirler diyede düşünüyorum

0|1
    0|0
  • Allah yardım etsin...

0|1
    0|0
  • Allah yardım etsin

0|1
    0|0
  • içenler degilde satıp alıştıranların alayını bir havuza toplayıp elektirik verilmeli

0|1
    0|0
  • Bunlar bunu kullanacak kadar ne yaşıyorlar hayatları o kadar mi kötü yoksa sadece aptallar mi onu merak ediyorum

0|1
    0|0
    • 1ay

hayatları bunu kullandıkları için kötü

• 1ay

Ben de öyle düşünüyorum hicbirimizin hayatı mükemmel degil

• 1ay

aynen Allah yardım etsin

Yükleniyor...